Sayfa 424/718 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon
Arama sonucu : 5737 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Bu tur tahtalarda patron yada oyuncusu istemedigi surece ky. nin mal alim satimiyla tahtanin yonu pek degismez...degistigini hic gormedim, degistigini sanan hayal kurar...biz ne memsalar kervanlar gorduk ky. bu borsa oyununda piyon dur...bende ky. yim yanlis anlasilmasin...işin gercegi bu malesef...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bir cok sirketin gk. ya katildim internetten ustelik en kritik ek maddeler olanlara bile, patronunun mali tamamen dagitip gozaltina biraktigi bir kac tahta harici gk. da ky. nin etkisini gormedim...o gozalti tahtalar da dahi bir numara cikmadi ama gorelim bakalim ne olacak ne yapabilecegini merakla bekliyorum şirket yada oyuncusunun %50 den fazla mali var...
    Yatırımcının etkisi olmayacağı belli ama gidip onların o mübarek yüzlerine bakıp lafı koymanın güzelliği yeter, ibra etmemenin güzelliği yeter.
    Yoksa her tahtanın oyuncusu kadar etkisi olacağını burada kimse düşünmüyordur. Eskilerden gorbon ışıl vardı hep o gelir aklıma oyuncu şirketin piyasadaki malının yarısını tek kademeye alış ve tek kademeye satış olarak koyardı. Yani sahipli derdi.

En batık şirketler bile sahipsiz değil piyasada....

Küçük yatırımcı etkisi olmasa da onların yüzüne bakarak lafını soksun yeterli.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3. ky.nin yapabilecegi en buyuk şey madde oylamalarina hayir oyu verip dip not olarak şerh cümlesi düşerek gk. kayitlarina gecirmek olur ki ! red verdigi madde muhtemelen patronun yada oyuncunun araci kurumdaki hesaplarindan gecer oyu alir...

ben galipcimin bir cok gk. sina katilip serh dusmustum gecmiste sadece gk. belgesinde ismim gecti gerisi hikaye oldu
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Yatırımcının etkisi olmayacağı belli ama gidip onların o mübarek yüzlerine bakıp lafı koymanın güzelliği yeter, ibra etmemenin güzelliği yeter.
    Yoksa her tahtanın oyuncusu kadar etkisi olacağını burada kimse düşünmüyordur. Eskilerden gorbon ışıl vardı hep o gelir aklıma oyuncu şirketin piyasadaki malının yarısını tek kademeye alış ve tek kademeye satış olarak koyardı. Yani sahipli derdi.

En batık şirketler bile sahipsiz değil piyasada....

Küçük yatırımcı etkisi olmasa da onların yüzüne bakarak lafını soksun yeterli.
    ha bu konuda haklisin söz duserse ifadeni soylersin ama onlarin nekadar umrunda olur buna sen karar ver. Psikolojik olarak icinde kalmaz sadece lafin...zaten patronun katilacagini sanmam genel mudur katilir muhtemelen...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bir cok sirketin gk. ya katildim internetten ustelik en kritik ek maddeler olanlara bile, patronunun mali tamamen dagitip gozaltina biraktigi bir kac tahta harici gk. da ky. nin etkisini gormedim...o gozalti tahtalar da dahi bir numara cikmadi ama gorelim bakalim ne olacak ne yapabilecegini merakla bekliyorum şirket yada oyuncusunun %50 den fazla mali var...
    Sen onlardansin galiba bu kadar cok sey bildigine gore

6.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Nasip olursa genel kurullara geleceğim Dua etsinler o zamana kadar biraz güzelleşsin hisseler yoksa giden yatırımcı verir ağızlarının payını
    Cok haklisin genel kurulda bizde olucaz verecegiz agizlarinin payini artik hic bisey eskisi gibi degil

7.  Alıntı Originally Posted by Realkingdom Yazıyı Oku
    Sen onlardansin galiba bu kadar cok sey bildigine gore
    haha adamlarin isi gucu yok 5/6 kisinin takip ettigi forum basliginda adam bulunduracak diyosun peki.

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ha bu konuda haklisin söz duserse ifadeni soylersin ama onlarin nekadar umrunda olur buna sen karar ver. Psikolojik olarak icinde kalmaz sadece lafin...zaten patronun katilacagini sanmam genel mudur katilir muhtemelen...
    Bu forumda benim şarap muhabbetimi bilecek kadar burayı takip ediyorlar. Patron olacak şahıs katılmaz çünkü Koç Holding Patronu değil öylesine bir şirket patronu Söz düşsün düşmesin bu mübareklerin Milletin parasını ödemediği İhlas finans sayfasında yazdıkları gibi Men Dakka Dukka. Gün gelir o imtiyazlı saltanatı yıkılır bunlarında ve yatırımcıya mudiye yaptıklarının hesabını soran çıkar ihlas grubunun.

Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 424/718 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •