Sayfa 425/904 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon
Arama sonucu : 7231 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Hisse.net'i çok uzun yıllardır okuyordum, bu başlığı ise 1,5 yıldır takip ediyordum.
    Yalnız üye değildim sadece okuyordum.
    Bende sayın Fibonacci, Marslı10'un yazdıklarından büyük kendime katkı sağladım. Araştırmalarımı arttırmaya çalıştım onların paylaşımları sonrasında. Açıkçası hiç yazmaya niyetim yoktu sadece Fibonacci'ye bir şey sormak için üye oldum. Akabinde ikisi de yazmamaya başlayınca ve bu kadar değerli bir hisse piyasada oynanır hale gelince algı oluşturulmasına karşı yazmak zorunda hissettim kendimi. Çünkü ben şanslıydım bu konuda bilgili ve paylaşan kişiler vardı ve herkes eski yazıları dönüp okuyamıyor. Bazen bu nedenle tekrara düşmeler olabilir hak veriyorum.
    Yalnız insanlar ciddi paralarla bu yatırıma giriyor ve belirsizlikten zararına satabiliyor. Zaten hissede bir uygunsuzluk var borsada işlem gören bu kadar az lotu olan bir hissenin marjının %50 olması çok normaldir. Endekste sert satışta düşedebilir ki düştü yarı yarıya indi ve oradan toparlandı. Ama akabinde tüm hisselere gelen %10 marj kısıtlaması bu özel hisseyede geldi ve son dönemde hissenin önünü kesen biraz da bu oldu inanın marj %50 olsaydı insanlar bu kadar kolay fiyat kırmazdı zaten %10 yukarı olacak diye alıcı yok gösterince aşağı salıyor hemen insanlara elindeki hissenin kıymetini hatırlatmak için ve bu sürecin çok da uzak olmadığını yaşanan gelişmelerden görüldüğünü anlatmaya çalıştım. Çok şükür öngörülerde boş çıkmadı.
    Devamını göreceğiz.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

2. Beklentim meclisten hızlı karar sonrası akabinde bankanın hızlı adımları olacağı yönündedir. Yaşayıp göreceğiz. Hayırlısı olsun.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

3. Hayal kurayim.

Hukumet %28 aldıktan sonra tamam mı diyecek devam mı diyecek ?

Hisseler devrolduktan sonra devlet halka arzdaki hisseleri toplamak suretiyle cogunlugu elde etmek isteyebilir. Akbanktaki gibi hisse avıda başlayabilir.

Çogunlugu aldiktan sonra sermaye artisina gidip karsilayamayan vakifada kayyum atayabilir.

Olamayacak şeyler degil

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Valfranc Yazıyı Oku
    İş A hissesi çok az olduğu için alıcı satıcı zaten yok. Diğer ikisi düzeltme yaparken A da alıcı satıcı olmadığından öylece kala kaldı.
    İş B de şuan tavanda 118 alıcı bekliyor. Satan yok.
    13:55 seansında da satıcı olmadığından işlemsiz tavanda kapattı.
    İşa a da 3 satıcı vardı, alıcı yoktu. Kurucu tavanda 3 lot bekleyen vardı almak için

Kurucu paralarını yıllardırlı yediler hele bi onları versinlee

6. Sanırım s600 myback siparişini vermek gerekir artık

7. Tekkeyi bekleyen çorbayı icer

Sayfa 425/904 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •