Sayfa 425/782 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon
Arama sonucu : 6256 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. iki gündür hacimliydi sebebi bu mudur sizce ve bu kap haberi olumlu yansır mı

2.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    Şirketten birileri buraya üye olup bizi ex trem yerlere mi çekmeye çalışıyor ? Demircan kullanıcısı daha birkaç gün önce üye olmuş? iyice beni paranoyak yaptiniz
    Seni nereye cekeyim Investor? Sana birlik beraberlik yapip ortak haraket edelim diyoryum, hala niye anlamiyorsun? Yatirimcilari bir yerlere cekmeye calisan sahsi sen cok iyi biliyorsun, o forum senin, bu forum benim dolasan ve zarar etmis kucuk yatirimcilarla hahahahaha diye tassak gecmeye calisan pustun teki! Bildigin gibi o sahis buranin da mudavimi.

Leblebi kadar beyni olan kuslar ve baliklar bile ortak haraket edebilirken, bir insan olan sizler neden sizi yillardir perisan etmis, elinizdeki avucunuzdakini calmis, cocuklarinizin gelecegini elinden almis bir hirsiza karsi birlesemiyorsunuz?

Ben de sizin gibi bu hissenin maduruyum ve yapabilecek bir seyler oldugunu biliyorum ve insanlari harakete gecmek icin uyariyorum. Senden ne para, ne pul istedim, sadece birlik olalim diyorum.

Bak yeniden degerlendirme yaptiriyorlar, yeniden degerlendirme raporlarinin bir oncekine ragmen dusuk cikacagindan simdiden adim gibi eminim. Hop deger kaybettik deyip bir dalga da oyle toplayacaklar, uyuma!

3. abicim yeniden değerleme gyolarda normal işlemdir kanun gereği mecburi senelik 3 aylık vs yaptırılır niye büyütüyosunuz bu hadiseyi.

4. ***SNGYO*** SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

**** Sermaye Piyasası Kurulu'nun Gayrimenkul Yatırım*Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği (III.48.1) 40 maddesinin 3. Fıkrasının ç*bendi uyarınca *01 Ocak - 31 Aralık 2017 Döneminde*kamuya açıklanan son finansal*tablolarımızda yer alan aktif toplamının %2'sini geçmeyen alım, satım ve*kiralama işlemlerinin toplu olarak bildirimi*kapsamında, *satım işlemlerimizin*toplamı 773.248.836 TL + KDV , kiralama işlemlerimizin toplam bedeli ise*4.584.915 TL + KDV olacak şekilde gerçekleşmiştir.
    *

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Gecmıs yatırımcılar dahıl, bu hıssenın maduru olan tum yatırımcılara onemlı uyarılar :
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    hıc kımse, yaptıgı sıkayetlerı ve aldıgı cevapları yok etmesın!
    Madurıyetınızı sırket dahıl tum ılgılı kurumlara ıletmeye devam edın ve alacagınız cevapları saklayın!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,729
    Günlerce küfürler gırla gitmiş başlıkta,

günde onlarca kişi okuyup yazıyor.

bir kişi bile yazıların altındaki üçgene basmamış.

başlığı moderasyona alırsak,

sonra yakarışlar başlar, moderasyondan çıkarın diye.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

7. Selamlar sinpaş müdavimleri
    Emlak balonu yaygarası sakız olmuşken dillerde
    Bilerek lades deyip katıldık sngyo kervanına
    Birde böyle deneyelim şansımızı
    Malum, rasyonel davranmak müspet sonuç doğurmuyor çoğu kez borsada.
    Bol kazançlar herkese...YTD

8. Sinpaş GYO, Avrupa'nın önde gelen basketbol kulüplerinin kıyasıya mücadele ettiği Euroleague Basketbol'a resmi sponsor olduğunu duyurdu.

vay avnicik bizim paralarla ne yapıyorsun gocum sen
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

Sayfa 425/782 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •