Sayfa 425/1043 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Ansgr.yaprk. Ve vakko ytd bol kazançlar
     Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Üstadın yazıdığı VAKKO tekniği gayet güzel bir hisse 5.24 eşikte kapatmış 6 ya kadar yolu var.
    VAkko da Çizdiğiniz hedefe doğru yavaş yavaş gidiyor. ikinize de teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    VAkko da Çizdiğiniz hedefe doğru yavaş yavaş gidiyor. ikinize de teşekkürler.
    Ben teşekkür ederim. Bazen hisseler yanıltmıyor bazen de ters köşe yapıyor.

3. Sn celik comak Mavi hakkında yorum rica ediyorum. Teşekkür ederim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Selam çelik hocam ıttfh hızını aldı gibi. Düşğncelerinizi aktarırmısınız

5. GEDİK yarına gitmeli artık en geç cumaya

6. Selamun aleykum çelik kardeşim ihlgm bedelli açıkladı sence bedelliye girmek mantıklı mı yoksa bedelliden önce postalamak mı gerek?Kağıt daha yeni bedelliden çıkmış fikirlerini paylaşırsan sevinirim kardeşim teşekkürler iyi akşamlar cümleten.

7. iyi akşamlar cümleten

8.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Selamun aleykum çelik kardeşim ihlgm bedelli açıkladı sence bedelliye girmek mantıklı mı yoksa bedelliden önce postalamak mı gerek?Kağıt daha yeni bedelliden çıkmış fikirlerini paylaşırsan sevinirim kardeşim teşekkürler iyi akşamlar cümleten.
    ihlgm beklemeye devam şimdilik .bedelli bu sefer farklı algılanacak geçtiğimiz yıllardaki gibi tepe taklak aşağı gitmeyeceğiz 2.üzeri gitmeden bedelli kabul edilemez bu sefer bence saçma gelebilir ama formalite bedelli ky dökme stratejisi denebilir tabiki bu benim düşüncem yanılabilirim YTD

Sayfa 425/1043 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •