Sayfa 427/623 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

Sevgili spek.ciğim 1,90 a 800 bin dayamışsın da alacak takatmi kaldı. Lütfen kendin alırmısın koyduklarını...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Tahtacıda da ne kadar sabır varmış maşallah.

Eh biz de fena değiliz.
    Gönlümüz çift haneleri görmek ister, yazmak bahane arty
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Tahtacıda da ne kadar sabır varmış maşallah. arty
    Aynı zamanda çok da hayırsever kerata...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Tahtacının bu amansız baskısını hayra yoruyorum. Kararlı ve sabırlı olmak lazım. Şahsi kanaatim...

5. Tahminime göre, milyon lotu olanlar da sıkılmıştır artık buralarda durmaktan.

Patronun yasağı da bitsin de bakalım ne olacak.

Taglig ve yeni yatırım durumları da esrarengizliğini koruyor.
    Bu yasak bitince, sır perdesi de açılır mı göreceğiz

Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Tahminime göre, milyon lotu olanlar da sıkılmıştır artık buralarda durmaktan.
    Zannetmiyorum... Onlar için 6-7 milyon nedirki, zerresine kadar almak isterler. Zavallı küçük yatırımcıyı bıktırıp sattırmak isterler.Ezerler,panikletirler,silkelerler, psikolojiye oynarlar. Bunlar sonradan görme, kolay kazanan, kapitalist artıkları... 89 dan bu tarafa borsanın içindeyim. o günler böyle değildi. Tahta sistemi vardı, fiziken alım satım vardı. Bu işi yapanların da bir şerefi vardı. Biz eskiler pişkiniz, spekülatör davranışlarını iyi biliriz. Bir anı: Eczacıbaşı M.Değerlerde seans izliyorduk, 90 lı yıllardı. Biz hop oturup hop kalktıkça yanımda 70 yaşlarında bir amca oturuyor ve gülüyordu. Kolumdan tuttu ve panik yapma, buna keriz silkelemesi derler demişti. Bizde zararına ordino verme yarışına girmiştik... Çok şey yaşadık. Hey gidi günler... Bol kazançlar.

7.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Zannetmiyorum... Onlar için 6-7 milyon nedirki, zerresine kadar almak isterler. Zavallı küçük yatırımcıyı bıktırıp sattırmak isterler.Ezerler,panikletirler,silkelerler, psikolojiye oynarlar. Bunlar sonradan görme, kolay kazanan, kapitalist artıkları... 89 dan bu tarafa borsanın içindeyim. o günler böyle değildi. Tahta sistemi vardı, fiziken alım satım vardı. Bu işi yapanların da bir şerefi vardı. Biz eskiler pişkiniz, spekülatör davranışlarını iyi biliriz. Bir anı: Eczacıbaşı M.Değerlerde seans izliyorduk, 90 lı yıllardı. Biz hop oturup hop kalktıkça yanımda 70 yaşlarında bir amca oturuyor ve gülüyordu. Kolumdan tuttu ve panik yapma, buna keriz silkelemesi derler demişti. Bizde zararına ordino verme yarışına girmiştik... Çok şey yaşadık. Hey gidi günler... Bol kazançlar.
    Yaşımız yakın sanırım ortak.

Aracı kuruma gidip elden para teslim ettiğimiz günler çook gerilerde kaldı artık.
    İşler çok kolaylaştı şimdi.

Iyi haftasonları.

8. Portföyümde tutup da sıkıldığım,beklentilerinden dolayı vazgeçemediğim kağıtlardan biri oldu.
    Zaman kaybettirdikçe,daha da hırslandırıyor bu hisse beni.
    Adamlar geçmiş dönemde 9 yıla yakın süründürmüş milleti.
    umarım ,bu süre içinde toplamıştır tahta sahibi.
    4'lere tırmanışında; topladıklarını kustuysa ,vay halimize.

Allah sonumuzu Hayır etsin.

Sayfa 427/623 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •