Onemli Gunler Banner
Sayfa 429/953 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon
Arama sonucu : 7617 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

2. http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/ha...-trilyon-dolar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Bu lanetli şirket Banka değil herhalde. "Doğan Görünümlü Şahin" gibi, TSK "Bankası" adında birşey... Bu havada p... kagıdı...

4.  Alıntı Originally Posted by ODUN ADAM Yazıyı Oku
    Bu lanetli şirket Banka değil herhalde. "Doğan Görünümlü Şahin" gibi, TSK "Bankası" adında birşey... Bu havada p... kagıdı...
    Aynen öyle.
    Gözü toprağa bakıyor ********in.
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

5. Bu kadar zavallı bir hisse olamaz .
    Gün boyu izliyorum. Gedik yazmış 74'e takoz gibi 3 milyon lotu, altta 73 yine kendisi alıcı. Bir bakıyorsun YKB biraz mal alınca Gedik hemen kalan 1,5 mln lotu 74'ten alıyor endeksin de uçtuğunu görünce, tam diyorsun biraz alıcı birikti 74'e, çat YKB aldığı 3 milyon lotu çaıyor 74'ü yıkıyor. Bütün bankalar uçmuş, bunun babası İŞC zaten sabahtan havalarda geziyor. Bu resmen iflas etmiş görünümünde sürünüyor. Bankaların %7-8 gittiği günde 2 kademeyi sidik zoruyla yükseldi ki yarın endeks %1 geri gelse bu 73'ü aşağı kırmaya çalışır. Sonumuz hayrolsun ama ben kendimi her türlü senaryoya alıştırdım artık. Battıysa da battı. Kimse yazdıklarımı yorumlamasın. İçtenlikle yazdım. Hayatta olmaz dememek lazım. Ha bakarsın banka komple satılır onun sıkıntısıdır, bakarsın bedelli yapacaktır ondandır, bakarsın bu İşBankası'nın hazineye devri sıkıntısıdır. Belki de bizim gibi mala sarılan büyük birini dökmek içindir ama artık nolursa olsun. Yetti canımıza.
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

6.  Alıntı Originally Posted by Dentist Yazıyı Oku
    Bu kadar zavallı bir hisse olamaz .
    Gün boyu izliyorum. Gedik yazmış 74'e takoz gibi 3 milyon lotu, altta 73 yine kendisi alıcı. Bir bakıyorsun YKB biraz mal alınca Gedik hemen kalan 1,5 mln lotu 74'ten alıyor endeksin de uçtuğunu görünce, tam diyorsun biraz alıcı birikti 74'e, çat YKB aldığı 3 milyon lotu çaıyor 74'ü yıkıyor. Bütün bankalar uçmuş, bunun babası İŞC zaten sabahtan havalarda geziyor. Bu resmen iflas etmiş görünümünde sürünüyor. Bankaların %7-8 gittiği günde 2 kademeyi sidik zoruyla yükseldi ki yarın endeks %1 geri gelse bu 73'ü aşağı kırmaya çalışır. Sonumuz hayrolsun ama ben kendimi her türlü senaryoya alıştırdım artık. Battıysa da battı. Kimse yazdıklarımı yorumlamasın. İçtenlikle yazdım. Hayatta olmaz dememek lazım. Ha bakarsın banka komple satılır onun sıkıntısıdır, bakarsın bedelli yapacaktır ondandır, bakarsın bu İşBankası'nın hazineye devri sıkıntısıdır. Belki de bizim gibi mala sarılan büyük birini dökmek içindir ama artık nolursa olsun. Yetti canımıza.
    Seni burda tutan yok çok karamsar yorumların var battı falan kimseyi etkileme kendine sakla 650 milyon dolar kredi vermiş enerji sektörüne biraz oku sağı solu saygılar

Olası Banka/Şirket*
    Bilanço
    Açıklanma
    Tarihi
    ----------- --------------------
    31 Ocak Akbank
    31 Ocak Garanti Bankası
    28 Ocak-1 Şubat TSKB
    1-8 Şubat Otokar
    13 Şubat TAV
    13 Şubat Tüpraş
    14 Şubat Doğuş Otomotiv
    14 Şubat Halkbank
    20 Şubat Enerjisa
    21 Şubat Tekfen Holding
    27 Şubat Coca Cola İçecek
    28 Şubat Petkim
    4 Mart Enka İnşaat
    5 Mart Migros
    5 Mart Ülker
    11 Mart BİM
    11 Mart Doğan Holding
    11 Mart Emlak Konut GYO

*Borsa İstanbul'da şirketlerin 4.çeyrek konsolide olmayan bilançoları için son
    tarih 1 Mart Cuma, konsolide bilançolar için 11 Mart Pazartesi olarak belirlenirken,
    Bankalar konsolide ve konsolide olmayan bilançolarını 11 Mart'a kadar gönderebilecek.
    UYARI: Verilerin 'Foreks' kaynak gösterilerek kullanılması gerekmektedir.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(17/01/2019 - 06:02:08)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB, Öneri "AL", Nötr): Banka, 2019 solo beklentilerini açıkladı. Buna göre Banka, kurdan arındırılmış kredi büyümesini %5 civarında beklemektedir. Banka'nın özkaynak karlılığı beklentisi %14 - 15, swap maliyetlerine göre düzeltilmiş net faiz marjı beklentisi ise %3,5 - 3,8 aralığındadır. Banka, sermaye yeterlilik oranının %15'den büyük olmasını beklerken, takipteki kredi oranının %4'den küçük olmasını öngörmektedir.

TSKB nin geçmişten gelen grafikleri bakın bütün bankaları gömer. Bataklık modundan çıkmak zordur dedik. Bakın iş bankası yapıkredi ne kadar çırpındı bıktırdı ama trendi kırınca arkasına bile bakmayan uzadı gitti. Burada da 0.82 te kadar sıkıntı devam eder. Geçerse uçar gider...
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Sayfa 429/953 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •