Sayfa 43/438 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 3501 madde; 337 - 344 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    arkadaşlar bugün itibariyle uluun'da birşeyler yazmayacağım..

birşeyler karaladık çizdik, güzel yorum yapanlar oldu, benimde faydalandığım yorumlar olmuştur. bunun için güzel yorumları olan herkese teşekkür ediyorum..

işin içine ene(ben) girince sinir oluyorum maalesef, yazmaktan iyice soğuyorum.. ben yazmıştım, ben demiştim, yok yıl olmuş, asır olmuş..

herkese bol kazançlar, bazı arkadaşlarla başka hisseler de de karşılaşırız umarım..
    Burada bir çoğunuzdan eskiyim borsadan çok anlamam benim için her fikir değerlidir. Satıp sonra burada kötüleyenler hariç

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    arkadaşlar bugün itibariyle uluun'da birşeyler yazmayacağım..

birşeyler karaladık çizdik, güzel yorum yapanlar oldu, benimde faydalandığım yorumlar olmuştur. bunun için güzel yorumları olan herkese teşekkür ediyorum..

işin içine ene(ben) girince sinir oluyorum maalesef, yazmaktan iyice soğuyorum.. ben yazmıştım, ben demiştim, yok yıl olmuş, asır olmuş..

herkese bol kazançlar, bazı arkadaşlarla başka hisseler de de karşılaşırız umarım..
    Sn sevenhill
    Paylaşımların için teşekkür ederiz.Hepsi birbirinden değerli.
    Ciddi bir okuyucu kitlesi var burada.Sozun en güzeli söyleyenin doğru söylediği dinleyenin de yararlandığı söz demistim.
    Bilginin zekatını paylaşarak verebilirsin.
    Haklısın ego ben , ben.Dunyadaki barışın olmamasının birincil nedeni ego , kibir...
    Paylasirsan yorumlarını sanimiyetimle söylüyorum sevinirim.Buradaki pozitif enerjiyi baskın kıl.
    Bol kazançlar.

Dün 22 milyon civarı hacim yaparken an itibariyle 6 milyon küsur hacim oldu. Bu da gösteriyor ki satıcilar istahsız, malı kaptıran pisman oluyor. Her an her şey değişebilirde sonucta borsa, kazanmak veya kaybetmek alınan riske bağlı, maliyetler yatırimcinin yönünu belirliyor.

Gercek olan un. Un çoğu gidaların temel maddesi. Uluun un sanki önceden krizi biliyormuş gibi yapmış olduğu yatırımlar tam yerinde olmuş.
    Patron okumus yazmış genç ve dinamik bir adam, kendisine başarilar dilerim, yolu açık olsun. YTD

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Belkide spek mal topluyor bilemeyiz...en güzel mal yükselirken toplanir
     Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Tavanı çizmiyor tavandaki satıcı spek labilir.Birileri gelsin tavandakileri alsın ve yükselmenin maliyetini kendi üstlenmesin.ALICI GELDİKÇE ONLARA VERİYOR OLABİLİR.Bir çeşit yükselirlen malı okutuyor olabilir.YTD
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 2 ay önce bi Arap trader la yazışıyorfum. Petrol 13-15$ a düşer demişti. Şimdi dünya aldığı petrolü nereye koyacak yer bulamıyor.
    Dünyada 5 milyar insan hareketsiz, 7 milyar yazanı da gördüm. Gıda ve ilaç hariç taşımacılığı yapılan bişey de yok.
    Ülkeler burun delikleri, kulak arkalarına kadar petrol stoklamıştı.
    Çün de 2. Dalga yayılım başladı. DSÖ daha en kötüyü görmedik diyo. 2015 te bugünü birebir tarif eden Bill, aşı işi 2021 sonbahar diyo.
    Arap yazmış, dünya özellikle Afrika ve Hinfistan kıtlığa açlığa doğru yol alıyor. Un u dünyaya sizün ülkeniz dağıtıyormuş yazmışş.
    Eee Kamil, suriyede petrol vardı, iranda vardı, ırakta petrol vardı, arapta katarda vardı. Yıllarca Antalya da 35 yıldızlı otellerde havuz başında orama nargile burama nargile takıldınız. Şimdi de biraz siz takılın bakim yazacaktım, yazmadım tabi ki.
    4 bir tarafımız ülkelerden petrol çıkarken biz yatırımımızı Un a yaptık.
    Tabi ki öncelik kendi insanımız. Önce can sonra Canan. Hak olan, sünnet budur. Lakin biz düşmanımızla bile ekmeğümizi bölüşmüz insan evlatlarıyız.
    İnşallah bu şirket Afrikada ki mazlumlara da Un verecek, hindistana da Avrupaya da Amerikaya da Un verecek. Kimseyi aç bırakmıycaz.
    Sağlıkçılar kadar Un üretenler de, çiftçilerimiz de çok kutsal bi görevi uhde ediyorlar.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 43/438 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •