Sayfa 43/72 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon
Arama sonucu : 570 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Altın vurus 5

1. Simdi ben arkadaslari anliyorum. Altin vurus tl bazinda mi euro bazinda mi olacak diye tahmin merak ediliyor. Herkesin cevabini bekledigi tek soru bu.
    Tl bazinda ise altin degil bronz bile olamaz cunku

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. İnşallah bir daha olmaz ama , olurda tekrar bir altın vuruş topiği açılırsa bir gün .
    Sadece topik açılıp , geriye dönük diğer altın vuruş topiklerinin başlangıç ve bitiş tarihleri yazılsın .
    festival gibi yani

3. Babonun yaptığı iyiliği adama babası yapmaz teşekkür ederiz Mustafa abi, yolumuz uzun ve konforlu olur inşallah.
    Hayat öğrencisi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    XU30, BOB, Günlük, 7Ara21

5. Altın vuruş usd ve/veya euro bazlı mı tl bazlı mı diye soruluyor....

Sevgili kardeşim yarın usd/tl 9,5 olursa altın vuruş olmuş olur mu senin için?
    "Ne zaman insanlar benimle aynı fikirde olsa, o zaman hatalı olduğumu düşünürüm." Oscar Wilde
    Hiçbir yazım ve gönderim yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by leviathan42 Yazıyı Oku
    Altın vuruş usd ve/veya euro bazlı mı tl bazlı mı diye soruluyor....

Sevgili kardeşim yarın usd/tl 9,5 olursa altın vuruş olmuş olur mu senin için?
    Bana mı dedin. ?

1.) usd/tl (USDTRY) bir daha 9,5 olmaz.
    2.) Ben grafiklere bakarım. Altın vuruş'u da grafikte görmek isterim. EUR bazlı grafikteki altın vuruşu bana gösterebilecek olan var mı. ? ( Ben TL bazlı grafikte gösterebilirim)

Bir de.. lütfen.. bazı arkadaşlar sn BaBo'nun sekreteryası gibi çalışmasın. Sn BaBo bana verilecek bir cevap olursa verir.

Saygılar rr.

7.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bana mı dedin. ?

1.) usd/tl (USDTRY) bir daha 9,5 olmaz.
    2.) Ben grafiklere bakarım. Altın vuruş'u da grafikte görmek isterim. EUR bazlı grafikteki altın vuruşu bana gösterebilecek olan var mı. ? ( Ben TL bazlı grafikte gösterebilirim)

Bir de.. lütfen.. bazı arkadaşlar sn BaBo'nun sekreteryası gibi çalışmasın. Sn BaBo bana verilecek bir cevap olursa verir.

Saygılar rr.
    Kesinlikle katiliyorum. Bu arada dolar degil euro 9.5 olsa demesi lazimdi o hele hic olmayacak bir senaryo
    Asla yatirim tavsiyesi icermez.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Net Kar% 16,33
    Brüt Kar% 21,60
    Aktif Karlılık Oranı% 11,19
    Öz Sermaya Karlılığı% 158,35
    Fiyat Kazanç29,83
    Hisse Başına brüt Temettü(Nakit)0,00 TL
    EBITDA (FAVÖK)2.751.048.000,00 TL
    Piyasa/Defter Değeri13,11
    Firma Değeri34.764.800.000,00 TL
    Firma Değeri/FAVÖK12,64

ne gibi bir beklentiniz var? 47,240 şu an hedefiniz kaç? sadece yurt dışına satış yapıyor diye kazancının 30 katı fiyatta, kazancının 60 katı mı olacak fiyatı?

İsctr den beklentiniz yok, fiyatı kazancının yarısı fiyatta bu nasıl ticaret?
    "Ne zaman insanlar benimle aynı fikirde olsa, o zaman hatalı olduğumu düşünürüm." Oscar Wilde
    Hiçbir yazım ve gönderim yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 43/72 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •