Sayfa 43/401 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 3204 madde; 337 - 344 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Keko eski dostum seni gördüm sevindim tekniğine de çok hoşuma gitti 20 den 20.30 kadar işbanktaki çizen bendik hayırlısı diyelim
    hayrını gör dostum...eski dostlarımın hepsi çok paralı olmuş maşALLAH...tıpkı bana benzemişler... sürekli söylüyorum bu borsa aleminde para temelcilerdedir diye... ama çoğu teknikçi arkadaşları inandıramıyorum...

sen hem temele hem de tekniğe değer veren bir dostumuzsun...umuyorum ki gönlüne göre kazanırsın...tüm ortaklara başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. bir hissenin temeli güzel olduktan sonra vede güzel bir hikayesi olduktan sonra her türlü yatırımcıyı çeker...böyle bir hisseye temelciler de teknikçiler de çorbacılar da ky lar da by lar da günlükçüler de 5-10 yıl vadeciler de gelir...sonuçta herkes nasibi kadar kazanıp gider...giderken de hisseden bir şey eksilmez...hisse ederine eninde sonunda gider...

geçmişte ben gesanı 230 dan sattığımda hisse ta 340 lara kadar gitmişti..ardından düştü bu gün ise bölünmemiş fiyatı ile 400 ün üzerine çıkmış ve tavandadır...yani biz yatırımcılar birer yolcuyuz...asıl olan şirkettir ve şirket de kalitesi ile birlikte kalıcıdır...

hisselerde konjöktörü iyi yakalamak lazım...başarının sırrı buradadır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Ben yeotk ve smrtg iyim sen gesan ı unutmuyorum o günleri ama aslan bebeği yakalamak bugün itibarıyla yok ve smrtg kerim sattım gider gitmez değil ama para Yapmak için bebek bulmak lazım buda çok hoşuma gitti
    ytd deli saçmasıdır

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Ben yeotk ve smrtg iyim sen gesan ı unutmuyorum o günleri ama aslan bebeği yakalamak bugün itibarıyla yok ve smrtg kerim sattım gider gitmez değil ama para Yapmak için bebek bulmak lazım buda çok hoşuma gitti
    bu zamanda yenilenebilir enerji sektöründe ortada dolaşan bebek bulmak çok zor....ben ancak ana rahmine yeni düşmüş bir bebek bulabildim (kocaer)...henüz 20 günlük bile değil (kocaerin iştiraki şirket) ...ultrason ile zar zor tespiti yapılabiliyor...ama doktora sordum...gayet sağlıklı diyor...bu bebeğin hamileliği de uzun sürmeyecek diyor...ben çok umutluyum....

5. artık bu sıralarda yenilenebilir enerji sektöründe kim hamile kalabilir diye araştırma yapıyorum...artık kim kiminle yatıp kalkıyor bir magazin gazetecisi gibi haber kovalıyorum...bu kovalamaca sırasında brlsm i de tespit ettim...bu şirket de yenilenebilir enerji sektörüne girmiş...bir de tüm işlerini yaptığı rönesans holding de fransız total ile yenilenebilir enerji sektöründe işbirliğine girmiş...

yani rönesans ve total aşkından bize de bir şeyler düşecek görünüyor...brlsm dolaylı yönden çok olumlu etkilenecek...

6. bizim bebekken alıp büyüttüklerimiz çok büyüdüler...masrafları çok arttı...artık onlara bakmak çok zor...o yüzden de artık çok çok derin araştırıyoruz...onlar henüz keşif edilmedi..ekmekleri yenilmedi...biraz emek vererek ve biraz da iyi besleyerek güzel faydalar sağlanabilir...

biz temelcilerin işi zor....öyle teknikçiler gibi iki çizgi çizerek ekmek kazanmıyoruz...bizde emek çok...araştırma çok...gerektiğinde çile çekmek gerekiyor ki bu emeklerin meyveleri yenilebilsin...

7. Kilit cümle masrafları arttı ve artık ucuz takılıyor senin gözlerine güvenirim brlsm bakayım sende parsn bak özelden dönersen sevinirm
    ytd deli saçmasıdır

8.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Kilit cümle masrafları arttı ve artık ucuz takılıyor senin gözlerine güvenirim brlsm bakayım sende parsn bak özelden dönersen sevinirm
    yenilenebilir enerji sektörünün önü çok açık dostum..bunu zaten 1,5 yıldır söylüyorum...bu sektöre zaman zaman düzeltmeler gelebilir ama düzeltmeler biter bitmez yeni zirveler yapmak için tekrardan çıkacaklardır...ben biraz erken ayrıldım..ama ayrılmama rağmen gönlüm onlarla...çünkü biliyorum ki bir çok arkadaşın elinde onlardan var...geçen yıl fuul o sektörde iken bu gün elimde çok minik miktarlarda vardırlar..tabi iki tane de yeni aldım (brlsm ve kocaer) bunlarda beklentilerin henüz çok başları...

Sayfa 43/401 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •