Sayfa 430/855 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 6837 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Utanmasa taban olacak

2. 2026 yumurtalık yatırımının , bugünkü şartlarda (Minumum) 5 Milyar TL net kar yazacak ve bu net kar 2026 bilançosunda gözükecektir, çok ciddi bi meblağ ,bunun içinde hiç vergi destek teşvik karları falan yok ,sadece operasyon karı ... bugünkü şartlarda sadece 3 yıl sonraki yıllık kazanca etkisidir bu , yıllık net kar hissenin fiyatına en fazla etki eden unsurdur , üzerine birde, yıllık karın bedelsiz konusuna etkisini düşünün , bu sadece 2026 yatırımıyla ilgili , birde 2023 de faaliyete girecek 3 fbrika daha var onlarında yazacağı kar var 2026 ya kadar faaliyete girerek kar hanesinde etkisi olacak diğer yatırımları da düşünün ,uzun vadede ALTIN dan daha değerli bir hissede bulunuyorsunuz , tüm planlar gerçekleştirilip bedelsiz konusu rafa kalkıp temettüye geçildiğinde elinizdeki yavrulayan lotların sizi nasıl ihya edeceğini yada ZENGİN KODAMAN yapacağını bi hayal edin , tek pişmanlığım borsayla ve bu hisseyle daha genç yaşımda tanışamamam olması , bu parayı gençliğimde yemek vardı , yaşlılıkta değil, ama buna da şükür en azından Allah yaşlılıkta verdi diyeceğiz ya hiç vermeseydi diye bir seçenekde var ( bunları şimdi aklımdan geçirdim ,yüksek sesle düşündüm farzedin ) Allah herkese huzurla yemeyi ve paylaşmayı nasip etsin inşallah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,438
    https://www.ekonomim.com/ekonomi/tur...-haberi-680183

Türkiye'de 5 petrokimya tesisine daha ihtiyaç var
    İKMİB Başkanı Pelister, ithalatın önüne geçebilmek için kimya yatırımlarının artırılması gerektiğini belirterek, "Türkiye'ye beş tane daha petrokimya yatırımına ihtiyacımız var, Devletin Yumurtalık bölgesine teşvikleri bulunuyor. Yumurtalık'ın önümüzdeki süreçte en önemli petrokimya endüstri bölgesi olacağına inanıyoruz" dedi.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4. Bölündüğünde 50 lira altına düşecek teorime biraz daha yaklaştığımı düşünüyorum. Tabii her hangi bir teknik ya da temel bilgiden uzak, sadece beni bağlayan bir düşünce olduğunu hatırlatmak isterim.

5. Geçen brüt takastan çıkacak diye hareket yapıldığında devamında uzatma gelmesinden dolayı cesaret edip tahtaya salça olamıyorlar yine uzatılırsa diye , tabi içerden haberi olan herkesten rahat oynuyor tahtada.
    127.500 üzeri atabilirse bugun yarın teknik olarak güzel olur.
    yoksa onların bildiği bizim bilmediğimiz 1 ay uzatma daha mı var bakalım yakında kokusu çıkar.
    FORMASYON AVCISI -53

6. Sasa Reğiz'in bu kapı şirketin temelini sarsılmaz hâle getirmiştir. Haziranda açacağı Pta fabrikasının kapı da patronun 80 lira söylemini buharlaştıracaktır. 2026 gelene kadar 3 üretim hattı daha açılacak. Bekliyoruz bakalım sinsi sinsi bölünmeyi...

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Geçen brüt takastan çıkacak diye hareket yapıldığında devamında uzatma gelmesinden dolayı cesaret edip tahtaya salça olamıyorlar yine uzatılırsa diye , tabi içerden haberi olan herkesten rahat oynuyor tahtada.
    127.500 üzeri atabilirse bugun yarın teknik olarak güzel olur.
    yoksa onların bildiği bizim bilmediğimiz 1 ay uzatma daha mı var bakalım yakında kokusu çıkar.
    Brüt takası uzatırlarsa da biz küçük yatırımcının pek aleyhine olmaz diye düşünüyorum...
    Belki ilk anda bir miktar kendini aşağılara atabilir ama sonra yine toparlar...
    Ama temennim artık brüt takas işi bitmeli...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

8.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Bölündüğünde 50 lira altına düşecek teorime biraz daha yaklaştığımı düşünüyorum. Tabii her hangi bir teknik ya da temel bilgiden uzak, sadece beni bağlayan bir düşünce olduğunu hatırlatmak isterim.
    sayın sutubay bölünme hangi rakamlarda gerçekleşir sizce.

Sayfa 430/855 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •