Onemli Gunler Banner
Sayfa 432/925 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. yönetim yüzünden sattım diyorum hala şirketi kötülüyorsun vs. deniyor....ben daha önce 2 tl leri gördüm satmadım o zaman gübretaş hisseside yönetimde çok farklıydı inandık.....son 3 yıldır sürekli yalan söyleyen bir yönetim var ve hala bu yönetim görevde.....bunların ipiyle kuyuya inen daha çok bekler......burada 9 tl den neden satmadın deniyor...bende diyorum grafik sat demesine rağmen para tekniği çizer dedik yönetimin yalanlarına uyduk satamadık....adam boy boy resim çekilmiş fosfat fabrikasında yatırım yapacak gibi demeç veriyor sonuçta insanız inandık....500 milyon dolarlık yatırım planı vardı dolar 3 tl idi....şimdi dolar 5 tl ye dayandı tam 1 milyar tl arttı maliyet nasıl olacak hep yalan dolan allah belalarını versin demekten başka birşey gelmiyor içimden....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,668
     Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz bi duyummu var neden gübreyi tercih ettiniz merak ettim..
    hoşbulduk sn. yusuf7666. her hangi bir duyum yok malesef. Türkiye'nin bir tarım ülkesi olacağını düşünüyorum uzun vadede. çünkü tatsız tuzsuz sebze meyve üreten Avrupa bile milyarlarca dolar tarım ihracatı yapıyorsa Türkiye neler yapar...yeter ki potansiyelimizi kullanalım, kullanmak zorundayız.

bunun dışında bence hem hisse hem de endeks şu an diplere yakın sayılır. ben bu gübreyi 5'lerde alıp sattım. şimdi 3,3'lerden almak o parayla çok daha fazla hisse almak demek.

sabıra çok ihtiyacımız olacak, ama dediğim gibi bu uzun vadeli bir yatırım. 5 kısımlık alış planladım. bu yıl içerisinde anca biter alışlarım.

3. İyi bayramlar benimle aynı fikirde olan arkadaşları okumak güzel... 2008 yılında örneğin 10000 lot alan adam bugün kaçtan satarsa satsın çok ciddi kar etmiştir 2 kere bedelsiz vermiş hala yok gubrf şöyle bu bukadardı demez bence ayıp... yanlış zamanda mişle mışla hisse alan arkadaşta tecrübe kazanmış oldu maliyeti yüksek olanlar kendinizi zora sokmayacak bir para ile bireysel emeklilik mantığıyla alım yapıp maliyet düşürebilirsiniz bu hisse kumar hissesi değil elinde toplu parası olmayan biriktirmek isteyen için fırsat şimdi bu yorumumun üzerine 10 sayfa saçma sapan yazılar yazacak arkadaşa kolay gelsin🙋🏻♂ çünkü amaçları insanları yıldırmak lütfen buna müsade etmeyin değerli yatırımcı dostlarım

4.  Alıntı Originally Posted by Suhulet Yazıyı Oku
    İyi bayramlar benimle aynı fikirde olan arkadaşları okumak güzel... 2008 yılında örneğin 10000 lot alan adam bugün kaçtan satarsa satsın çok ciddi kar etmiştir 2 kere bedelsiz vermiş hala yok gubrf şöyle bu bukadardı demez bence ayıp... yanlış zamanda mişle mışla hisse alan arkadaşta tecrübe kazanmış oldu maliyeti yüksek olanlar kendinizi zora sokmayacak bir para ile bireysel emeklilik mantığıyla alım yapıp maliyet düşürebilirsiniz bu hisse kumar hissesi değil elinde toplu parası olmayan biriktirmek isteyen için fırsat şimdi bu yorumumun üzerine 10 sayfa saçma sapan yazılar yazacak arkadaşa kolay gelsin♂ çünkü amaçları insanları yıldırmak lütfen buna müsade etmeyin değerli yatırımcı dostlarım
    Hayırlı bayramlar malesef siz bizi hiç anlamamışsınız maesef derdimizife anlatamadık sanırım bizim zarar etmemizle alakalı sorunumuz yok sorun yönetimsel manüplasyon yapmaları şirket kar ediyor fakat karı gider gösteriyor daha bir sürü neden bayram günü kafa ütülemiyim şimdi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. yatırımcı arkadaşlar lütfen hissenizi satmayın zaten ucuz daha ucuz olursa tadından yenmez biriktirmek için bistteki en güzel kağıtlardan biri güvenilir bedelsiz de verir daha ne yapsın şimdi toplayalım maliyet düşürelim zamanı geldiğinde miş mış diyenlere devrederiz onların zararla ilgili sorunları da olmuyormuş yönetim vs onlar çözer işlerini toplama zamanı

6.  Alıntı Originally Posted by Suhulet Yazıyı Oku
    yatırımcı arkadaşlar lütfen hissenizi satmayın zaten ucuz daha ucuz olursa tadından yenmez biriktirmek için bistteki en güzel kağıtlardan biri güvenilir bedelsiz de verir daha ne yapsın şimdi toplayalım maliyet düşürelim zamanı geldiğinde miş mış diyenlere devrederiz onların zararla ilgili sorunları da olmuyormuş yönetim vs onlar çözer işlerini toplama zamanı
    Ortak zaten sittin sene satma şansımız yok bedelsiz diyosunda şirket bir iki kere temettü verdi sürekli vericez deyip yine milleti kandırdılar bedelsiz olayına gelince 5 sende bir oda beylerin keyfi gelirse

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. http://fertilizerworks.com/sites/def...une%202018.pdf

haftalık üre fiyatları...yavaşta olsa iyiye gidiş var...
    Son düzenleme : xxtrader; 16-06-2018 saat: 15:14.

Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    http://fertilizerworks.com/sites/def...une%202018.pdf

haftalık üre fiyatları...yavaşta olsa iyiye gidiş var...
    Arkadaş bak üre fiyatları da yavaşta olsa iyiye gidiyor almayı düşünüyormusun?

Sayfa 432/925 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •