Sayfa 432/602 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Celik hocam 2021 gıda yılı olacak bence . Orta ve uzun vadeli hangi gıda hisselerini beğeniyorsunuz? Hatta nokta atışı penguen ve tukaş için olabilirmi...

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yarın için
    anele ***yggyo zamanı daraldı
    uyuzz glyho ytd
    Teşekkürler...

3.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Iyi geceler hocam. Trcas ı takip etmeyi düşünüyorum. Düşüncenizi merak ediyorum.
    şimdilik bnm sistemde günlük ve haftalık satta 5.40 üzeri ucuz altında pahalı seyrediyor 5.40 üzeri heyecan artar

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    şimdilik bnm sistemde günlük ve haftalık satta 5.40 üzeri ucuz altında pahalı seyrediyor 5.40 üzeri heyecan artar
    Teşekkür ediyorum hocam. Hayırlı geceler Hocam.

5.  Alıntı Originally Posted by elektron Yazıyı Oku
    Celik hocam bugun bilisim yazilim hisseleri cok iyiydi sizin bu sektorde özel takip ettiginiz favori sirketiniz var mi
    coğunu ucuzken paylaştım biliyorsunuz yüksen fiyatlı hisse sevmiiimmm... sisteme göre ucuzdu otkar 361 de paylaşmadım şu an 436

6.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Celik hocam 2021 gıda yılı olacak bence . Orta ve uzun vadeli hangi gıda hisselerini beğeniyorsunuz? Hatta nokta atışı penguen ve tukaş için olabilirmi...
    penguen bnm sistemde cok dolandı sebebiini hala anlıyamadım fiyata yansımadı ama sebebsiz yere sisteme takılmaz bekleyip göreceğiz

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yarın için
    anele ***yggyo zamanı daraldı
    uyuzz glyho ytd
    Celik hocam , anele 2020 hisse si idi yarışmada, 3 ay farkla iyi yerlere gelecek . Enerjilerin flash hissesi ...

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    penguen bnm sistemde cok dolandı sebebiini hala anlıyamadım fiyata yansımadı ama sebebsiz yere sisteme takılmaz bekleyip göreceğiz
    Inşallah 2021 flash gıda hissesi olur . Penguen gıda...

Sayfa 432/602 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •