Sayfa 433/661 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon
Arama sonucu : 5286 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Bilanço tarihini bilen arkadaş varmı?
    Beklenen Şubat 25

2.  Alıntı Originally Posted by partner Yazıyı Oku
    tam 5 sene oldu..O olaylı genel kurul,dan çok ümıtsiz çıkmıştık..acaba,sorun maslak mı,ayhan yavrucu mu diye çok düşündüm..birşey ögrendim,ne olursa olsun..ıyı yönetilen bir şirket,sürekli büyüyor..rahat uyuyorsun..belki çok ,uçtu,kaçtılar yok ,belki diger hisselerden daha çok kazanabilirsin..ama al sat fırsatı veriyor..ederi bu mu degil..başka kazanacagın bir kagıda geçtiginde,burayı banka gibi kullanıyorsun,döndüğünde bıraktıgın yerden tekrar alabiliyorsun..bunlar benim tecrübelerim..bi beş sene daha beklerim..yatırım tavsiyesi değildir..
    sayın partner, süpersiniz... çok defa al-sat fırsatı verdi, ama satmaya kıyamıyorum. birkaç kez başka hisselerde uzun süre tutup da tam ben sattıktan sonra kaçıp katlayan olaylar geldi başıma. sanki yine ben sattıktan sonra kaçacak diye korkuyorum. çünkü bakıyorum, temeli, tekniği, şirketin sağlamlığı herşey pozitif. bu buralarda olamaz diyorum ama oluyor işte... keşke sizin gibi yapabilsem...

3.  Alıntı Originally Posted by fortune Yazıyı Oku
    sayın partner, süpersiniz... çok defa al-sat fırsatı verdi, ama satmaya kıyamıyorum. birkaç kez başka hisselerde uzun süre tutup da tam ben sattıktan sonra kaçıp katlayan olaylar geldi başıma. sanki yine ben sattıktan sonra kaçacak diye korkuyorum. çünkü bakıyorum, temeli, tekniği, şirketin sağlamlığı herşey pozitif. bu buralarda olamaz diyorum ama oluyor işte... keşke sizin gibi yapabilsem...
    teşekkürler kardeşim..kaçana,gidene hiç üzülme..son durak ta hiçbir zaman inemezsin..kurumsallaşmış şirketler kolay kolay uçup,kaçamaz..koç holding gibi..ortam tabii ki çok önemli..şu an herşey güllük gülistanlık olsa idi bu kagıt 3 haneli idi..neyi gördüm..bu şirket,kızsak ta,söylensek te kurumsallaşmış..ve büyüyor..satıp,alayım dedin ve gitti..karlı sattıysan hiç üzülme..zaten uçsa da son durakta hiçbir zaman inemeyeceksin ,ve o tren muhakkak geri gelecek,aynı duraga..bunlar benim tecrübelerim..1989,dan bugüne değin..yatırım tavsiyesi değildir..sadece 70 yaşın tecrübesi...

4.  Alıntı Originally Posted by partner Yazıyı Oku
    tam 5 sene oldu..O olaylı genel kurul,dan çok ümıtsiz çıkmıştık..acaba,sorun maslak mı,ayhan yavrucu mu diye çok düşündüm..birşey ögrendim,ne olursa olsun..ıyı yönetilen bir şirket,sürekli büyüyor..rahat uyuyorsun..belki çok ,uçtu,kaçtılar yok ,belki diger hisselerden daha çok kazanabilirsin..ama al sat fırsatı veriyor..ederi bu mu degil..başka kazanacagın bir kagıda geçtiginde,burayı banka gibi kullanıyorsun,döndüğünde bıraktıgın yerden tekrar alabiliyorsun..bunlar benim tecrübelerim..bi beş sene daha beklerim..yatırım tavsiyesi değildir..
    Bu seneki GK 'a da gideriz.
    Bir çay -kahve içeriz yine belki önden buluşup.
    Şirketimizin geleceğinden, yönetim kurulumuzun çalışmalarından konuşuruz.
    Beklentilerimizi, önerilerimizi dile getiririz.
    Yatırımcı olmanın gerekliliği değil midir zaten bunlar ?

Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Katılıyorum. Burada borsa yönetiminin sorumluluğu var. Dışarıdan dengeleyici bir fon akımının olmadığı bugünkü koşulda robotları alabildiğine özgür -bir yerde başıboş- bırakırsanız bunun sonuçları olacaktır. Yönetimde sorumluluk bu durumu öngörüp önceden tedbir almayı gerektirir. Ama maalesef her konuda olduğu gibi, öyle görünüyor ki bu konuda da epey can yandıktan, ocaklar söndükten sonra konu gündem edinilecek. Özellikle sığ ve "sahipsiz" hisselerde ve genel olarak BIST'de devre kesmelerin sıradanlaşacağını düşünüyorum.

Robotların sorumluluk duygusu yok, onlar sadece aritmetik işlem yaparlar ve gün sonunda sahiplerine az ya da çok para kazandırmaya kilitlenmişlerdir. F/K veya PD/DDne bakmazlar. En büyük silahları da hızlarıdır. Düello edecek olanları -eğer yeltenirlerse- silaha davranmadan birer birer devireceklerdir.

Robotların çalışma koşulları belli ilkeler çerçevesinde kısıtlanmadığında yaşanacakları hep birlikte göreceğiz.
    Robotlar fink atmaya devam ediyor. Ancak bu konu, çok umutlu olmasam da kimi gelişmelere gebe görünüyor:

https://twitter.com/Berra_Doganer/st...77937412878341
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

Şuana kadar 36.200 Gorunen en yüksek değer. Bir taklaya bakar

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Aldığını satmış zaten, bize bir faydası yok. Açıkçası merak edilecek bir durumu da yok..
     Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Sayfa 433/661 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •