Sayfa 434/658 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 5260 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Robotlar fink atmaya devam ediyor. Ancak bu konu, çok umutlu olmasam da kimi gelişmelere gebe görünüyor:

https://twitter.com/Berra_Doganer/st...77937412878341
    Robotların nasıl bozuldugunu rüzgarın nasıl ky lehine çevrildiğini özelden bazı arkadaşlara yazdım 32 ve 36 arasında ne yapılacağıni yazmıştım Şubat ve Mart a dikkat çekmiştim

Kafama tüküreyim ya,keşke senin mesaj attığın arkadaşları bulup,ne yapılacağı hususunda dikkat çektiğin mevzuları ogrenseydim. Tüh beee
     Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Robotların nasıl bozuldugunu rüzgarın nasıl ky lehine çevrildiğini özelden bazı arkadaşlara yazdım 32 ve 36 arasında ne yapılacağıni yazmıştım Şubat ve Mart a dikkat çekmiştim
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Kafama tüküreyim ya,keşke senin mesaj attığın arkadaşları bulup,ne yapılacağı hususunda dikkat çektiğin mevzuları ogrenseydim. Tüh beee

Tüh ki ne tüh tam 1 yıl önce 30 TL civarından ALGYO alan bir yatırımcınin USD bazında ve reel piyasa bazında zararının çıkması için Algyo nün kaç TL olması lazım tüh ki ne tüh oysaki piyasanın en sağlam hissesi degilmi hanlar hamamlar kasada USD ler oteller vs tüh ki ne tüh

Lütfen bundan sonra bu değerli bilgilerinizi biz cüheladan esirgemeyin .

Sanırım bu bilgilernizi sahaya taşıyıp sürekli paçal yaparak şu anda mülki milyonersiniz.

Bu arada siz şu anda hissedar mısınız ?

Cühela: cahil in çogulu
    Paçal : sat al anlaminda borsa tabiri
     Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Tüh ki ne tüh tam 1 yıl önce 30 TL civarından ALGYO alan bir yatırımcınin USD bazında ve reel piyasa bazında zararının çıkması için Algyo nün kaç TL olması lazım tüh ki ne tüh oysaki piyasanın en sağlam hissesi degilmi hanlar hamamlar kasada USD ler oteller vs tüh ki ne tüh

5.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Lütfen bundan sonra bu değerli bilgilerinizi biz cüheladan esirgemeyin .

Sanırım bu bilgilernizi sahaya taşıyıp sürekli paçal yaparak şu anda mülki milyonersiniz.

Bu arada siz şu anda hissedar mısınız ?

Cühela: cahil in çogulu
    Paçal : sat al anlaminda borsa tabiri

Siz dalga geçmeye devam edin

6. Vix düşüşte nerdeyse tüm borsalar yeşil biz bugün kırmızı yaktık , onlar kırmızı yaktığında vay halimize

7. Yarın enflasyon açıklanacak, büyük ihtimalle çok yüksek gelecek, herkesin malumu zaten, piyasa bunu almış olmalı ama gene aşağı salabilirler. Zaten sistemler de kurulmuş, bugün endeks 2000-2010 arasında defalarca gidip geldi makineler kurulmuş adamlar birkaç kademe karı buldumu satışa, biraz düşünce alıma geçip sığ piyasada para kazanma peşindeler, duruma bakarsak başarıyorlar da... Bizim sahip ise bildiğimiz gibi, kırk yılda bir bi yüzde beş yaptı hemen bugün ikisini aldı. Yarın da üçünü alırsa şaşırmam...
    Haydi be sahip, yanılt bizi....

8.  Alıntı Originally Posted by fortune Yazıyı Oku
    Yarın enflasyon açıklanacak, büyük ihtimalle çok yüksek gelecek, herkesin malumu zaten, piyasa bunu almış olmalı ama gene aşağı salabilirler. Zaten sistemler de kurulmuş, bugün endeks 2000-2010 arasında defalarca gidip geldi makineler kurulmuş adamlar birkaç kademe karı buldumu satışa, biraz düşünce alıma geçip sığ piyasada para kazanma peşindeler, duruma bakarsak başarıyorlar da... Bizim sahip ise bildiğimiz gibi, kırk yılda bir bi yüzde beş yaptı hemen bugün ikisini aldı. Yarın da üçünü alırsa şaşırmam...
    Haydi be sahip, yanılt bizi....
    Leyla ya minnet eyleme yükseliş istiyorsan o bilgi sana iletildi

Sayfa 434/658 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •