Sayfa 438/992 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    niye ki? reverse, viop piyasanın olmazsa olmazı zaten
    Şorta döndüm tekrar.
    Pala bizi dansöz yaptı. asdsas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Eğer buradan hızla uzaklaşırsak seçimlerin 6 ay öncesine kadar benden bir daha kısa yapın açıklaması duyamayacaksınız...Sürekli kontrattan kontrata uzun....

Aylarca uzun

Yatırım matirim önerisi değildir

3. Yukarıdan aşağıya analiz, en yüksek zaman diliminden (aylık ) başlayarak analiz ettiğiniz ve işlem yaptığınız en düşük seviyeye kadar ineceğiniz zamandır (1 saat - 15 dakika) Yukarıdan aşağıya analiz kullanıyor musunuz?
    Bunu yapıyoruz ve bunun nedeni, size pazarda neler olduğu hakkında daha büyük bir fikir vermesidir.

1 Saatlik grafikte işlem görüyor olabilirsiniz ve gerçekte haftalık veya günlük grafikte büyük bir aşağı yönlü piyasayı geri çekerken fiyatın yükselişte olduğunu düşünebilirsiniz!
    Sadece birkaç saat değil, tüm pazarda neler olduğunu bildiğinizden emin olunki bilinçli yatırımcı olasınız

Piyasa ile ilgileniyorsanız ve kazanan tarafta olmak istiyorsanız tek odaklanmanız gereken şey ı"TREND ve RISK yönetimi" dir.
    Bunlara odaklanmaya başlamadığınız surece en iyi ihtimalle yerinizde sayarsınız büyük olasılıkla da para kaybedersiniz.

Öğrenebilmek için eğitim notlarını defalarca okuyorum ki bişiler öğrenmek amacım

4. bana da 10 dakıka da bekletmeden alması suphelı geldı 99700gecerse sort unutulmalı.....ama vıobda....114500e bı daha gelırse daha cıkmaz gıbı önemlı bır gun kesınlıkle....99200...97800 arası önemlı
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5. Mütemadiyen ütüyorum Palayı, dün o ütmeye başladı. Bakalım ne kadar utecek

PALA 'yi büyük uttuklerimde dövme yaptırayım diyorum
     Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Pala bize yaptı sana yapmadı mı daha?

6.  Alıntı Originally Posted by goalırahip Yazıyı Oku
    Eğer buradan hızla uzaklaşırsak seçimlerin 6 ay öncesine kadar benden bir daha kısa yapın açıklaması duyamayacaksınız...Sürekli kontrattan kontrata uzun....

Aylarca uzun

Yatırım matirim önerisi değildir
    110462 ye kadar bir şelale moduna girecekte uğraştırıyor pala.
    115725 i bir bırakamadı gitti.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7. Spotta teb alıma geçmiş mi dir

8. öğlen 2 ile 3 arası bı sıkısma var bakalım ne dıyecek.....cok konustuk....bol kazanclar
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 438/992 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •