Sayfa 44/327 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2612 madde; 345 - 352 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1. Sayın thejackalav
    Bugünkü pastayı gondermeniz mumkunmudur
    Teşekkürler
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şu emnis te 6 yıldır her yükseldiğinde satış yapsaydım şimdi köşeliktim.Her yüksekten satışta alış fırsatı verdiği kaçıncı seferi hatırlamıyorum.borsacı olmak başka birşey vesselam.ytd

3. Sayın thejackalavın üstüne pek söz söylemek uygun değil ama günlüğü tekrar görürsek

teknikçi avlayıp beklediğim yerden tepki verdi.Tepki tavanda kalır diyordum ama bozuldu.Tam kritik yerler.
    Sayın thejackalıvın dediği gibi dikkatle takip edelim buraları.

Haftalıkta tam düzelme olmadı.Gerçi haftalık düzeldiği an (düzelirse diyelim) zaten fiyat yukarılarda olur heralde
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    Kesinlikle

4.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Sayın thejackalav
    Bugünkü pastayı gondermeniz mumkunmudur
    Teşekkürler

Takasta kayda değer... Feridun Uzunyol un kayda aldırdığı 57000 lotluk satış harici önemli bir durum yok... Brüt takas İn 15 gün tahtada kimleri bırakacağı önemli... Bu filmin sonunu biliyorum bir 50000 daha derinliği arttırıcı satış gelecektir. 4,91/4,93---6,12/6,17 dikkat ile takip edilmeli.. Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

5.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Sayın thejackalavın üstüne pek söz söylemek uygun değil ama günlüğü tekrar görürsek

teknikçi avlayıp beklediğim yerden tepki verdi.Tepki tavanda kalır diyordum ama bozuldu.Tam kritik yerler.
    Sayın thejackalıvın dediği gibi dikkatle takip edelim buraları.

Haftalıkta tam düzelme olmadı.Gerçi haftalık düzeldiği an (düzelirse diyelim) zaten fiyat yukarılarda olur heralde
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    Kesinlikle
    Son 25 gün içinde kalktığı yere gelen günlük grafiklerde.. Gün içi 15 dakikalık deyitlerde saatlik grafiklere.. Gelecek için haftalık ve aylık grafiklere bakmanı tavsiye ederim. Günlük grafikler aldatıcı olacaktır. Aylıklar içinde logoritmik ve tersten bakabilirsin. Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

6.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Takasta kayda değer... Feridun Uzunyol un kayda aldırdığı 57000 lotluk satış harici önemli bir durum yok... Brüt takas İn 15 gün tahtada kimleri bırakacağı önemli... Bu filmin sonunu biliyorum bir 50000 daha derinliği arttırıcı satış gelecektir. 4,91/4,93---6,12/6,17 dikkat ile takip edilmeli.. Bol kazançlar
    Geçen hafta oyak yatırıma kayda giren 100 bin lotun anlamı buymuş
    57bin lotun ne kadarı küçük yatırımcıya gitmiştir onemli olan o
    Şimdiye kadar Feridun bey hep marjli sattı. bize de kendisi sattıktan sonra kazanmamız ☺☺☺ için fırsat verdi Her satışından sonra en fazla 1 yada 2 ay içinde %20 yukarisini gordu.Neyse .
    Sayın corau gördüğünüz gibi Feridun bey
    şimdiden 450 milyara yakın parayı geri aldı bile

7.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Son 25 gün içinde kalktığı yere gelen günlük grafiklerde.. Gün içi 15 dakikalık deyitlerde saatlik grafiklere.. Gelecek için haftalık ve aylık grafiklere bakmanı tavsiye ederim. Günlük grafikler aldatıcı olacaktır. Aylıklar içinde logoritmik ve tersten bakabilirsin. Bol kazançlar
    Her kağıdın kendine özgü özellikleri var sayın thejackalav. Eministeki grup hep aynı tip hareketler yapıyor.En önemli kriter bolinger bant ve 5/22 ( saat gün hafta aylik) kesismeler.Ben 3 gün dur saatlik lerde bolinger bant daralmasi ve 5 /22 kesişmesinin gerçekleşmesini bekliyorum
    Ayliklar da golden cross olmasaydı ben bu kadar ısrarcı olurmuydum hiç
    Ayrıca bence emin iste haftalık ve aylikta destek ve dirençler logaritmik değil lineer calisiyor .Epey baktım çünkü
    Yardimlariniz için teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Her kağıdın kendine özgü özellikleri var sayın thejackalav. Eministeki grup hep aynı tip hareketler yapıyor.En önemli kriter bolinger bant ve 5/22 ( saat gün hafta aylik) kesismeler.Ben 3 gün dur saatlik lerde bolinger bant daralmasi ve 5 /22 kesişmesinin gerçekleşmesini bekliyorum
    Ayliklar da golden cross olmasaydı ben bu kadar ısrarcı olurmuydum hiç
    Ayrıca bence emin iste haftalık ve aylikta destek ve dirençler logaritmik değil lineer calisiyor .Epey baktım çünkü
    Yardimlariniz için teşekkürler

Sayın üstadlar,
    Ne olacak bu hissenin hali? Dün %20 yukarı yapıp Sonra aşağı çekildi. Bugünkü brüt takas haberi ile malumunuz aşağı çaktı. Sizce ne olur.?

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 44/327 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •