Onemli Gunler Banner
Sayfa 44/623 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 345 - 352 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Her yukarı hareketinde toplam lotunun 5'te 1'i veya 4'te 1'i kadar işlem yapıyor... Bence Gurup hisseleri içinde en toplu olan ve en rahat hareket ettirebildikleri tahta... Zamanla gurubun diğer kağıtlarından pozitif yönde ayrışacağını düşünüyorum. Tabi konjektür uygun olursa....

2. 45'in üstünde kaldığı sürece 48 ve 52 denemeleri gelmeli...

Hadi bakalım bekliyoruz

4.  Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku

Her yukarı hareketinde toplam lotunun 5'te 1'i veya 4'te 1'i kadar işlem yapıyor... Bence Gurup hisseleri içinde en toplu olan ve en rahat hareket ettirebildikleri tahta... Zamanla gurubun diğer kağıtlarından pozitif yönde ayrışacağını düşünüyorum. Tabi konjektür uygun olursa....
    Tespit ettiğiniz veri güzel, ancak teşhis koymadan önce şunu da göz önünde bulundurmakta fayda var;

33.6 Milyon Adet Ihlas Pazarlama 'da, 8 Milyon Adet Ihlas Holding 'te olmak üzere toplam 41.6 Milyon Adet Iheva hissesi TRI kapsamında blok durumda,
    Ayrıca ben ve benim gibi (en az 10 kişi biliyorum buradaki rumuzlardan) yıllardır tek bir lot satMAyan (tek yönlü işlem yapan, sadece alış yapan ya da eylemsiz bekleyen) hesaplarda da blok durumda olan hisseler var.
    Bu da demek oluyor ki; yaklaşık olarak dolaşımdaki hisselerin 1/3 'i (zorunluluktan) blok durumda yerinden kımıldamıyor...!!!
    Çalışmalarım; düşüncelerimdir, hayallerimdir. Eğitseldir, deneyseldir, gözlemseldir.
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ...! YÜKSEK RİSK İÇERİR...!

5. Mehteran takımı gibi bir ileri iki geri neyin peşindesin???

Artık üçüne beşine bakmadan git işte topladigin yeter işte

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    banana republic
    Gönderi
    650
    takaslar yalan rüzgarı gibi
    galip ağama twit atayım da alet yürüsün

7. Bugün 46 kapatırsa haftaya referandum sonucu öncesi güzel bir hareket olabilir teknik olarak bu kez sağlam takılıyor...

Ben sağlam sert bir çıkış bekliyorum inşallah yanilmam

8. Tam ****** cıktı bunun spegi 46 beklerken 44 e düşürdüler...

Acikci ****ler toplu satış yaptılar. Bu inmeler yüzünden olan biz ky lara oluyor...

Daha yolu var bu ihlas grubunun referandum öncesi bir cacık beklemiyorum şayet evet ÇIKARSA referandum sonrası gider diye düşünüyorum tekniği ısrarla bozma dersindeler...

Sayfa 44/623 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •