Sayfa 44/99 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
Arama sonucu : 785 madde; 345 - 352 arası.

Konu: Trend Takibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,169
    BAYAN !!!!! ADAMSIN ADAM
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Haydi bakalım...kayıtlarımız başlamıştır...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    BAYAN !!!!! ADAMSIN ADAM
    Üstad, anlıyorum üyelerin özellikle bayan olmasını istiyorsun. Fakat en azından ilk aşamada cinsiyet ayırımı yapmayalım. Sonrasında istediğin kosta rikalı bayanları (hem de kucağında bebek olanları) toplarız...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Tamamen Yerli uretiyoruz ama maalesef pazarlayamiyoruz.O isler o kadar kolay degil.
    Acaba ov Gerel'mi alsam
    2023 sonu Bist 8000?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
    Allah kabul etsin

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Vuracaz ,geliyoruz, diye bas bas yıllardır tv lerde bağırıyorlar.yani biz geliyoruz kaçın mı demek istiyorlar.yıllardır bunu düşünürüm.mücadele böyle mi olur.sen devletsin ilan etmezsin.gidersin kafalarına sıkarsın olur biter...bas bas bağırılır mı....Değil mi apachi komutanımmm..

Aynen öyle dostum, davul zurna ile savaşa gidilmez. Bir gece ansızın çökeceksinki tepelerine kurtulan olmasın, yoksa bu bataklık kurumaaaz. Önceleri fetöcüler haber uçuruyordu, şimdide haftalar önce geliyoruz önleminizi alın diyor gibi çok hassa bir konuyu politikaya alet ediyorlar.
    Ansızın vurki zaiyatın az olsun ama zaiyat bunların umurundamı, yeterki birkaç oy fazla gelsin. Bence büyük harekat kandil gecesinde başlayacak gibi gibi.

İnşallah komutanımda.bunların şimdiye kadar yaptıkları,maalesef bu konuda yapacaklarının da teminatı gibi geliyor. Benim için sadece 1 tane askerimin şehit olması dünyaya bedeldir.Yıkarım ortalığı...Yollar,köprüler,yatırımlar hiçbirini gözüm görmez...Ama nerde bunlarda.şehit askerlerimize kelle diyen bir zihniyetten bir şey beklemek bence gafilliğin daniskasıdır...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    Komutanım bu konuda çok sert 2-3 saatte çıkan çıksın diyor sonra dümdüz edilmeli demişti

Onu tünelli şehir kuşatmalarında demiştim dostum, çünki oralarda kalkan olarak kullandıkları masum insanlar vardı. Ama kandil kulliyen terörist yuvasıdır ve 2-3 saat buraya geçerli değildir. Kandildekileri esir bile almadan taş üstünde taş omuz üstünde baş bırakmadan dümdüz etmek lazım. Ondan sonrada yurt dışında temizliğe başlamalı..

Sayfa 44/99 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •