Sayfa 44/459 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 345 - 352 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by Alptunga Yazıyı Oku
    -----------------------------------------------

Gardaş sana daha önce buradan efendice yazdım ama bu dili bilmiyorsun galiba sana anladığın dilden yazacağım :

Beyamca diye sn.Piton a hitap eder gibi yazıp Koskoca Türkiye Cumhuriyetini buradan KALKINMA BANKASI üzerinden aşağılamanı daha fazla seyredemem. Güya hesap biliyorsun yukarıda bankanın hisse başına değerini döküyorsun ve beş para etmez diyorsun, PEKİ SEN NİYE ALIYORSUN? Şayet sen de varsa....

Bu banka Çiller hükümetleri daha dün gibi Japonya ya gidip 150 Milyon dolarcık için dokuz takla atarken bugün tek başına 400 Milyon Euro sendikasyon kredisini alabilecek güçtedir, beğenmediğin sermayesine rağmen. Bakan ALbayrak'ın daha 15 gün önce, sermayesini müthiş güçlendireceğiz, çok iyi bir yapılandırma geçirecek, konu çalışıldı Ekim ayında meclise gelecek ve HIZLA karara bağlanacak dediği bir konuda sen ya cahilce yada PKK lıca burada kasti açıklamalarla içindeki nefreti Türkiye Cumhuriyeti ne kusuyorsun. Ağzından lağım akıyor.

Kulislerde konuşulanlara gelince : Katarlıların KLNMA Bankasının belli bir yüzdesini alabileceği, HALKBANK ın yaşağıdı olaylardan sonra KALKINMA BANKASI içine aynı görevle oturtulacağı, mevduatta toplayan bir banka haline geleceği, TSKB kankası ile birleştirilerek tek kalkınma bankası olacağı gibi (YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ, PİYASA SÖYLENTİLERİDİR) varsayımlar fısıldanıyorken senin bu takıntın Türk olmamandan kaynaklanmakta ve içindeki nefreti bu tür toplu yerlerde kusabilmek için KALKINMA BANKASINI alet etmektesin. Tekrar iddia ediyorum bir hisseyi bu kadar nefretle kötüleyen birinde bu hisse VAR olamaz, sen Türk düşmanısın. Bu memleket öyle asil ve güçlüdür ki DONSUZ dediğin memleket kendi teröristini bile donsuz gezdirmez aşağılamaz, yakalayınca onu soyup çıplak teşhir etmez, ama sen ekmeğini yediğin bu devleti aşağılayabiliyorsun donsuz diye. Terörle saldırıyorlar, dövizle saldırıyorlar, tarım üzerinden saldırıyorlar, suriye üzerinden göç dalgası ile içerde senin gibi zehirli olanları meydanlara döküp yeni bir gezi dalgası yaratmak istiyorlar, Başkanlık dediniz başkanınızı seçtiniz alın gününüz görün saldırıları başladı ama Türkiye yine çözülmedi, donsuz haliyle....
    TSKB devletin bankası mıydı Sn.Alptunga

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Selam Sn.Mutemet

Alıntı Originally Posted by mutemet Yazıyı Oku
    TSKB devletin bankası mıydı Sn.Alptunga

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hayır TSKB Özel nitelikli bir kalkınma bankası, İşbank büyük ortağı, Vakıfbank kısmen ve diğerleri. Yasal mevzuatları tam bilmemekle beraber birleşmeye engel olobilecek şeyler varsa bile karşılıklı olarak halledilebilir. İki yıl önce böyle bir olayı duyduğumda Kalkınma Bankasına yazarak durumu sordum böyle bir durumun olmadığını söylemişlerdi. Ancak dediğim gibi çevremde ve okuduklarımda kulis olarak dönen 3 olaydan bahsettim ve tekrar ediyorum YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR, ancak tahammül edemediğim öyle veya böyle hikayesi olan bir hisseye adeta küfür edercesine tezek muamelesi yapılması ve her hakaretin sonunun TC ne hakaretle bitirilmesi canımı sıkıyor. İyi kötü elinde bir miktar lotu olan ve bu hisseye inanan bir avuç küçük yatırımcıyı hisseden kaçırmaya çalışan ard niyetli birine karşı onlara küçük bir özet sunarak hisseye inancımı belirttim. Malum borsada öyküsü olan hisseler talep görüyor. Hisse de karlılık var geçen seneki yıllığı 128 milyon TL, bu hissenin mazisi hep zararla doludur, düzenli kar etmeye başladı,

***KLNMA*** TÜRKİYE KALKINMA BANKASI A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

***KLNMA*** TÜRKİYE KALKINMA BANKASI A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi Genel Kurul Kararlarının Tescili
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2017
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2017
    Karar Tarihi 26.07.2018
    Genel Kurul Tarihi 29.08.2018
    Genel Kurul Saati 14:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 28.08.2018
    Ülke Türkiye
    Şehir ANKARA
    İlçe ÇANKAYA
    Adres Necatibey Caddesi No:98 Kat:7 Bakanlıklar

Gündem Maddeleri
    1 - Açılış, saygı duruşu ve Genel Kurul Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması
    2 - Genel Kurul Toplantı Başkanlığı'na Genel Kurul Tutanağını imzalama yetkisi verilmesi,
    3 - Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Bağımsız Denetim Kuruluşu Raporu ve Bankanın 2017 Yılı Faaliyetlerine ilişkin T.C. Sayıştay Başkanlığı'nın Raporu'nun okunması ve müzakeresi,
    4 - 2017 yılı faaliyet ve hesap dönemine ait Bilanço ve Gelir Tablosunun okunması, müzakeresi ve onayı,
    5 - Yönetim Kurulu Üyelerinin ibra edilmesi,
    6 - Yönetim Kurulu'nun kâr dağıtımına ilişkin teklifinin müzakeresi ve Genel Kurul'un onayına sunulması,
    7 - Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi,
    8 - Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek ücretlerin belirlenmesi ve onaylanması,
    9 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun 06.04.2018 tarih ve E.3918 sayılı uygunluk yazısına, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun 11.04.2018 tarih ve E.5090 sayılı yazısına ve T.C. Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün 16.04.2018 tarih 50035491-431.02-E-00033628168 sayılı izin yazısına istinaden, Banka Esas Sözleşmesinin 9'uncu maddesinin tadil edilmesi hususunun görüşülerek karara bağlanması,
    10 - Yönetim Kurulu tarafından belirlenen Bağımsız Denetim firmasının Genel Kurul'un onayına sunulması ve bu firma ile sözleşme yapılması hususunda Genel Müdürlüğe yetki verilmesi,
    11 - Dilekler ve Kapanış.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım

Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 Davet ve Gündem.pdf - Diğer Genel Kurul Çağrı Dokümanı
    EK: 2 Vekaletname.pdf - Diğer Genel Kurul Çağrı Dokümanı
    EK: 3 Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı

Genel Kurul Sonuçları
    Genel Kurul Yapıldı mı? Evet
    Genel Kurul Sonuçları Bankamızın 29.08.2018 tarihinde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul Toplantısında alınan kararlar aşağıda verilmiştir
    1.Genel Kurul Toplantı Başkanlığı oluşturulmuştur.
    2.Genel Kurul Toplantı Başkanlığı'na Olağan Genel Kurul Tutanağını imzalamak üzere yetki verilmiştir
    3. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Bağımsız Denetim Kuruluşu Raporu müzakere edilmiştir.
    4.2017 Yılı Bilançosu ile Gelir Tablosu onaylanmıştır.
    5. Yönetim Kurulu Üyeleri 2017 yılı hesap ve işlemlerinden dolayı ibra edilmiştir.
    6. Bankanın 2017 yılı faaliyetleri sonucu oluşan 121.852.217,10 TL net dağıtılabilir dönem kârından 6.092.610,85 TL'nin ortaklara birinci temettü olarak dağıtılması,5.787.980,31 TL'nin personele temettü olarak dağıtılması,578.798,03 TL'nin ikinci tertip yasal yedek akçe olarak ayrılması, 109.392.827,90 TL'nin olağanüstü yedek akçe olarak ayrılması kararlaştırılmıştır.
    7.Yönetim Kurulu Üye seçimi yapılmıştır.
    8.Yönetim Kurulu Üyelerine ödenecek ücretler belirlenmiştir.
    9.Esas Sözleşme değişikliği onaylanmıştır.
    10.Yönetim Kurulu tarafından belirlenen AKİS ( KPMG ) Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.' nin 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu çerçevesinde Bankanın 2018 yılı bağımsız denetçisi olarak seçilmesi onaylanmıştır.
    Genel Kurul Toplantı Tutanağı, Hazır Bulunanlar Listesi ekte verilmiştir.

Hak Kullanım Süreçleri İle İlgili Alınan Kararlar
    Kar Payı Dağıtım Görüşüldü

Genel Kurul Kararları Tescili
    Genel Kurul Kararları Tescil Edildi mi? Evet
    Tescil Tarihi 13.09.2018

Genel Kurul Sonuç Dökümanları
    EK: 1 Tutanak (29.08.2018).pdf - Tutanak
    EK: 2 Hazır Bulunanlar Listesi (29.08.2018).pdf - Hazır Bulunanlar Listesi

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/708009

BIST

(14/09/2018 - 16:53:24)

4. kağıt uçtu yanıldım yaşlı amca haklı çıktı...
    halbuki üç dört kez al sat yaptım bu sefer döner diye almadım
    daha önce her seferinde elime verdiler
    bu sefer almadık ...hata yaptık
    sağlık olsun diyelim
    tren kaçtı yolu açık olsun

5. Borsada beklenti satın alınır
    Gerçekler satılır
    Ytd
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6. Ne satıldı şimdi
    Bakanın açıklaması mı
    Ucu açık bir cümle
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

7. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: "Türkiye Kalkınma Bankası’nın görev alanını genişleterek çok daha güçlü bir bilançoya sahip bir banka haline getiriyoruz"Kaynak: Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: "Türkiye Kalkınma Bankası’nın görev alanını genişleterek çok daha güçlü bir bilançoya sahip bir banka haline getiriyoruz"

8. Sanırım OVP den önemli bir pay düşecek öğleden sonra çıkar ortaya
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

Sayfa 44/459 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •