Sayfa 44/221 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 345 - 352 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. açığa satanlara ayı tuzağı hazırlıyor gibi. Rıza açığa satanları bir yakalarsa benim çölde yakaladığımdan daha beter eder. söylemedi demeyim

2. Açığa satan varmi

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. nibaş ın 7-8 kalem tek kademe kaldırmaları meşhurdur.

4. ne olur bu hisse ......?

5. 23 24 te dinlendirecekler

6. 23 kademesini nasıl kaldirdim

7. Benim kişisel görüşüm Hisse 0.80 lerde iken kademelerde yüzbinler vardı şu an onbinler. Hergün aynını yapıyor. şöyleki sabah açılış seansında ilk saatte hisseye alım geliyor ve birkaç kademe yükseliyor. akşam kapanışta o alımlar (muhtemelen açığa alanlar) akşam seansında yerine konulmak istendiğinde spek kapanışa doğru hisseyi iyice basıp açığa alanların malını en diplerden almak üstüyor. Benim gözlemlediğim hususlar bunlar varsa farklı yorumu olan yapsın okuyalım

8.  Alıntı Originally Posted by sahan56 Yazıyı Oku
    Açığa satan varmi

Hissede açığa satış yapmak cesaret ister. Mal zaten toplu gibi. Açığa satacak grupları bir yakalarsa perişan eder 2 TL üzerinde temerrüde düşürür. Dkkat ederseniz işlemler aktiften oluyor. Yani alımlar ve satımlar kademelere yığılmak yerine birden aktif şekilde (yani alacaksa alım fiyatından satacaksa satış fiyatından aktif emir veriliyor) gerçekleştiriliyor. uzun lafın kısası seans içerisinde birden sert hareketler gözlenebilir. Kademelere girilen rakamlar düşük olduğu için geçen perşembe günü olduğu gibi 8-10 kademe gibi tek veya birkaç işlemde kaldırabilir. O yüzden açığa satış yapmak basya bir riskli. Açığa alanda satanda bu hissede aktiften işlem görüyor. Genelde açığa satanlar üst kademelere yığarlar yüzbinleri veya milyonları hisseyi satış baskısı ile düşürüler bir noktaya gelincede panikleyip satanlarınkini alıp yerine koyarlar. ama patron böyle yapmaya teşebbüs eden şöyle 1 milyona yakın açıkçı yakalasın anasından doğduğuna pişman eder bu hissede. Açığa alanlarıda sabah yemleyip öğleden sonra hisseyi aşağı basarak bu günkü gibi %4-%5 eksiden malları sattırıyor. Bu hissede benim gözlemlediğim bu.....Ha birgün bizi şaşaırtır tavan tavan gider o başka

Sayfa 44/221 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •