Sayfa 44/411 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 3282 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Alka konsolide olmayan bilanço açıklıyor ve 2017 2018 bilançolarında vergi dairesine sunduğu rakamla bilanço rakamları 1 aşağı 1 yukarı uyuşuyor. En son karşılığın bu kadar fazla olduğu zaman 2014 2015 yıllarında İnterpap AS ye para kaptırdığı zaman. Daha sonrasında 2016 da yok sanırım karşılık. 2017 de 3 milyon civarı yanlış hatırlamıyorsam. Dediğim gibi interpap vakası dışında bu kadar fazla karşılık ayırdığını gördüğüm vergi dairesi bilançosu yok. Varsa bilgisi olan daha iyi bilen bize de açıklasın. Ben üstte bi yorum yaptım. Karşılığın nedeni supheli alacak olabilir mi dedim? Bu kadar karşılık neden ayrılır diye sordum? Ben çıkın dedim ben girin dedim alın dedim satın dedim diye herkes yazıyor. Zaten burada yazılanlar %100 doğruluğu da ifade etmiyor. Spekulatorler kol geziyor. Dikkatli olun. Yatırım kararınızı dikkatli verin. Hüsran yaşamayın. KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2. Sayın Karat. O karşılık neden ayrıldı? Ana tema o. Eğer yine bir şüpheli alacak sıkıntısı ise başkaları alkaya cakmistir dolaylı olarak alka da bize çakacak.

3. Yükselmemesinin karın ağrısı anlaşıldı, spek çalışıyor, bizim gibi boş teneke çalmıyor,

4. Stok değer düşüklüğü ile ilgili olabilir mi

5. Şüpheli alacak olabilir, bu sene bol alacaklı bir yıl olacak bence eski alacaklarda gündeme gelir, al sana yeni hikayeler ytd.

6. Spek ctesi, pazar bol bol çalışmıştır nasıl can yakabilirim diye.bu hafta bol inişli çıkışlı bir grafik yasayabiliriz.son mermileri 3.70 in altına saklıyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

8. Milyonlarca zarar var şirkette normal yani aşağılara vermesi hem de soluksuz. Hadi bakalım.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 44/411 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •