Sayfa 44/917 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 7332 madde; 345 - 352 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Uzaktan çalışma sürecinde karşılaşılabilecek siber güvenlik riskleri neler? Kron nasıl önlüyor?
    https://wise.tv/korana-virus/uzaktan...eri-neler.html

Şirketler Covid 19 döneminde uzaktan çalışma şartlarına ne kadar hazırlıksız yakalandı?
    https://wise.tv/korana-virus/sirketl...yakalandi.html

2. Bu hubvc ile kron gün içi hareketleri birbirine mi benziyor yoksa bana mı öyle geliyor???? Ytd

3. GÜN SONU..

Evet bende anlam veremiyorum doğrusu, Tahtacıya iki çift laf ettik diye, kendi üzerine alınan bir takım insanlar nedendir biinmez söylemlerimizi kendilerine yapılmış gibi görmekten ve cevap verme yeteneklerini burada paylaşarak , form yöneticine kendi başlattığı bir sataşmanın neticesinide göndermekten alıkalmıyor.
    Ama nedense ben sataşmış oluyorum her seferinde.
    Dedim ya enteresan şeyler oluyor burada.
    Neyse cezamızı çektik geldik.
    Herkese iyi bayramlar....

Alıntı Originally Posted by tabu Yazıyı Oku
    bazı mesajlar silinmiş yazanlar silmedi ise moderatör yazanıda banlamış gibi görünüyor keşke bazı kişilerin yazdıklarına müsamaha isterken herkese saygı gösterebilsek sn. kafkas26da burada bilgi paylaşıyor şahsına bozuntu benzetmesi yapıldığı halde sakin kalmak istemişken onun yazdığı (gerekli yada değil kişisine göre değişir) yazılara bile tahammül edememek biraz garip geldi bana biraz da tanıdık. uzak geçmişten.

5. Haftalık grafik: trend çizgimiz kırılmadığı sürece sıkıntı yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. Sağlıklı, mutlu nice bayramlar dilerim.

7. Herkese iyi bayramlar. Sağlıklı ve huzur dolu günler dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

HUBVC yi bilmem ama yakından ilgilendiğim Banvit ile aynı seneryoyu çiziyor bence.

Şu ana kadar hep aynı oluşumlar gerçekleşti.

Kront ise sürekli olarak öteleme yapmakta.

Bu ötelemelerin arkasında ne var bilmiyorum ama normalde Cuma günü Banvit Hisse senedinin yaptığı hamleyi bekliyordum açıkcası. Ama yine olmadı.

Hayırlısı diyelim.

Ötelemeler , kötülemeler, can çekişmeler her daim olacak sonuçta.

E paranın dini imanı olmaz demişler...

Banviti
     Alıntı Originally Posted by ironman35 Yazıyı Oku
    Bu hubvc ile kron gün içi hareketleri birbirine mi benziyor yoksa bana mı öyle geliyor???? Ytd

Sayfa 44/917 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •