Sayfa 44/1006 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 345 - 352 arası.

Konu: Viop - XXII

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    kozalaklar da bu süreç olmasaydı sanırım şuan bistin en değerli şirketi olurdu. altın bu fiyatlarda iken.

rakibide yok

kayyum atadılar vs hiç oldu
    şu an baskılanıyor. bilançoyla birlikte 20 lira olması çok olası. Ama durmaz oralarda kozal fk 7.40.. içeride 5 milyar nakit var. o para zaten yatırımcının. şirket değeri 12 milyardan 7 milyara inmiş olur haliyle fk4.5 anlamına gelir. satış ortalamaları onsda 1700den 1860a çıkacak - çıkıyor bu da fk yı bir sonraki bilançoda 4.00 ün altına düşürecek. oysa olması gereken fk oranı en az 16. yani hisse bugün 60 lira olmalıydı. Gübre fabrikalarıyla tekrar ortalık yapma ihtimali de var bana göre eğer bu da gerçekleşirse 100 lira. çok olumsuz anlamda savaş kriz çıkarsa dolar yukselişi nedeniyle daha da yukselir fiyatı. bu nedenle bu hisseye gecen sene girdim çıkamıyorum hala topluyorum. Ve insanlar bunu neden toplamıyor şaşıyorum biraz.. 2011 de % kaç çıkmış girin bakın tekniğe..
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    aselsana tavan yapacaklar gibi.
    bankalarda 40 takla atıp 2 ayda kazanamadığım parayı şu kağıtta 2 günde kazandım... kader utansın...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

3. kimdi o tabutuna aselsan isteyen.
    Bi de dalga geçildiydi. asdas
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    1 milyar kar eden aselsan 42 milyar tl değerinde.

söyleyeceklerim bu kadar.
    pardon yanlış söyledim...

o dediğim değer 1 saat öncesine ait 1 saatte 2 milyar tl daha değerlenerek şirketin değeri 44 milyar tl oldu.

yıllık karı kadar 1 saatte şirketin değeri arttı.

Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    şu an baskılanıyor. bilançoyla birlikte 20 lira olması çok olası. Ama durmaz oralarda kozal fk 7.40.. içeride 5 milyar nakit var. o para zaten yatırımcının. şirket değeri 12 milyardan 7 milyara inmiş olur haliyle fk4.5 anlamına gelir. satış ortalamaları onsda 1700den 1860a çıkacak - çıkıyor bu da fk yı bir sonraki bilançoda 4.00 ün altına düşürecek. oysa olması gereken fk oranı en az 16. yani hisse bugün 60 lira olmalıydı. Gübre fabrikalarıyla tekrar ortalık yapma ihtimali de var bana göre eğer bu da gerçekleşirse 100 lira. çok olumsuz anlamda savaş kriz çıkarsa dolar yukselişi nedeniyle daha da yukselir fiyatı. bu nedenle bu hisseye gecen sene girdim çıkamıyorum hala topluyorum. Ve insanlar bunu neden toplamıyor şaşıyorum biraz.. 2011 de % kaç çıkmış girin bakın tekniğe..
    baskı değilde millet bence almaya çekiniyor. yabancılar da dahil.

malum türkiye mala çökme serbest.

yarın birgün el konur komple kapatılır yada yapısı komple değişir vs.

ama dediğim gibi normal şartlarda olsaydı bistin en değerli şirketi olmaya adaydı benim gözümde şuan

fk çok baktığım şeyler değil
    .....yorgun demokrat.

6. TAV vadelide tahtayı 80 kademe çizen 18.15 ortalamayla tahtayı çizdi, az önce de yukarıdan dağıttı aldıklarını, diye düşünüyorum. 5 dk lık hacimlere bakarsak durum böyle.

bir ara pd/dd 0,5 altındaki bütün hisseleri toplayan bir arkadaş vardı forumda. hangi topicde denk geldim hatırlamıyorum ama beklediyse şuan milyarder olmuştur.
    .....yorgun demokrat.

8. Euro dolari yine perisan ediyor
    Her daim doviz de euro alacaksin
    Parite dustu dolarla euro ayni artti
    Parite biraz gaza basti dolar sabit euro roket

Sayfa 44/1006 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz