Sayfa 44/408 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 345 - 352 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. Avusturya kazığı da bayağı açıtmalı oldu, destek direnç indicator yalan,200 ler rahat gelir, bilonçodan umudum yok, euro yükseldikçe karı düşüyor

Alıntı Originally Posted by naymis Yazıyı Oku
    Hiç bir açıklama yok, olacağınıda sanmıyorum, ne olursa olsun vermicem ve beklicem, bakalım neler olacak.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim tahminim patron hisse alım programı kararını thy işi bozulacagını bildiginden aldırdı böylece hisse sert düşecek oradan tampon yapmak için....Şimdi alım yapmadıgına göre yakında haber düşecek ve alım programı devreye sokulacak..
    Göz olanı akıl olacagı görür..

Bir diger ayrıntı thy genel müdürünün ilk faz yatırımı için 500 milyon doların 3. havalimanına yatırım için gerektigi bu parayı doco,nun bulması imkansız gibi bir şey hadi %50-50 yapmaya kalksalar dahi doco bu parayı bulamaz bulsa dahi vermek istemez.......

4. Benim anladığım docodan 150 milyon istendiği, yanlış anlamadıysam ama dinlediğimden böyle anladım.

Alıntı Originally Posted by naymis Yazıyı Oku
    Benim anladığım docodan 150 milyon istendiği, yanlış anlamadıysam ama dinlediğimden böyle anladım.

150 bir şey degil;Ortagımızın elini taşın altına daha fazla koymasını istemek hakkımız demiş ve ilk fazda 500 milyon doların gerektigini belirtmiş bence gayet açık ilk fazda gerekli olan paranın çogunu doco nun karşılaması isteniyor buda 1.770.000.000 milyar tl civarlarına denk geliyor .....

Benim röportajdan anladıgım eger doco ile anlaşamazsak ticaretimiz farklı şekilde devam edebilir demiş bence anlaşma olmazsa doco istanbuldaki otel ve uçaklarda sadece fırst class müşterilere hizmet verir......

7. Sanırım başka ülkelerden gelen yatırım tekliflerini değerlendireceğiz derken, doco yu tehtid ediyordu, ama aynı zamanda biz ortaklarımızla çalışmak istiyoruz diyor, doco ile devam edilse 3. Havaalanında 2 sene sonunda doco ile yola devam edeceğinin garantisi varmı, diyecekmiki 5 yıl daha devam edelim diye...

8. Herneyse, sonu ne olursa olsun, saymıyorum, satmıcam. Beklemeye devam, bence çok güel günler gelecek ama sanırım zorlu olacak. Yazdıklarım beni bağlar Y. T. D

Sayfa 44/408 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •