Sayfa 44/131 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
Arama sonucu : 1042 madde; 345 - 352 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil

1. 1.513.425 lot işlemde

603.516 lot alış

909,909 lot satış

2. akıllı olun üreten pazarlayan istihdam sağlayan ve bütün bunlara rağmen ucuz kalmış karel, escom gibi şirketler varken.. paranızı riske çöpe atmak akıllıca değil bence...yatırım tavsiyesi değildir..

3. Aynen bende inceledim kanaat getirdim sattım çıktım ve çok yakında bence bedelli vizyonda

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. İncelediklerinizden çıkan sonucu yazın lütfen başka arkadaşlarda görsün lütfen, 3 kuruş biriktirdikleri parayı bunlara kaptırmasınlar

5. Hareketsiz olduğu günlerde kimse uğramaz buraya, şöyle bir %10 yukarı yapsın ozaman yorumları görün uçaçaklar, kaçacaklar gelir :-) ama kimse bilançodan, borçlardan, yatırımlardan, sektörün gelecekteki durumundan bahsetmez.Hani borsamıza kumar diyoruz o kumarı bizler yaratıyoruz,0,80 kuruştan hiçbir sebep yokken 2,70 TL lere çıkan bir kağıda balıklama dalıp bir %10 da ben kar edeyim hevesi ile oynanan bir kumar ve % 80-90 hüsranla biten bir kumar.

Ben en çok bu şirketin nasıl kurtulacağını yada sonunun ne olacağını merak ettiğim için yakın izlemeye devam ediyorum.

6. Daha önce deneyipte yapamadıkları bedelli sermaye artırmını artık bu operasyon sonrası yaparlar diye düşünüyorum.Kap'a yakında haber düşerse sakın şaşırmayın. İlk kurtuluş yollarında biri, örnek galatasaray v.s.

7. Güncel derinlik ve kademe analizi

http://www.hizliresimyukle.com/image/BkRRx

8. kap haberleri dr .reçetesi gibi ne anlatmak istediklerini pirincin taşını topragını ayıtlamadan önümüze sunuyorlar bedelli kabul edilmiş diye anladım hayırlısı bu seviyeden aşagı düşmezse çok karlı olur.

Sayfa 44/131 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •