Sayfa 440/1002 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Turkcell 9 aylık kârı 5milyar TL

3,5 milyar TL bağış yapmış.

Yabancı nasıl dursun burada

2.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Gedikten işlem yapan abi büyük bir abi anlaşılan
    bana biraz halk yatırımla karşılıklı işlem gibi geldi.

3. herkeş altın gümüş pususunda.
    ben de pusuda bekliyorum.
    biraz daha amerigan enflazyonunu harlarlarsa muradımıza ereriz gibin.
    sonra ver elini yeni regorlar.

doyumsuz palagöz,
    aldığın mazut yeter, de hadi bas gaza. asdasdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

abaaawwwwwwwwwwwwwwww

.....

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    oğlum zoruna gidiyor değil mi.....................Boş beleş yaz bakalım....big dayu gibi keseyi bugün dolduduk şükür köşeye çekilmek üzereyim.....rahatsız etme.....
    havlama peşimden rahat dur para kazanıyorsan .
    günahın çok senin , senden tek kalemde alınacak paralar ogun zaten ya öldüğün gündür yada piyasadan silindiğin gündür tokatın gülü

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,075
    dunyada arzi sinirli olan tarim arazisi derdim insan nufus artiş hizi kadar reel artar vs vs derdim...
    sobra tarlaya ilgim azaldi topraksiz tarim vs gelisince ..
    Amerikada avrupada gubre fabrikasi ,tarim ilaci vs varsa elimden geçti...en buyukler birleşti dev oldu..birini alamana caktilar ,cakar cakmaz kanser davalari hizlandi,birde unuttum ama 100 milyonluk 200 milyon usd lik "intrepid" vardi.calisma prensibi farkliydi uretim asamasinda..disarda kurutmami ne vardi o bolgede hava durumunu takip ederdim sicaklik bulut vs...patronu golf hastasiydi.sirketde keskin dusus oldugunda golf oynanasi cok elestirilmisdi.
    not:temel teknik pek yapmiyom ama patronu arastiririm.misal dryship diye gemicilik sirketi vardi adam hatun duskunuymus(mus)sanirim epey yuklu hanimina tazm odemisdi.dryshipin dususunde 1000 usd 3 usd a kadar dusmusdu karina kar gemileribe gemi katiyordu ustelik.neyse benim için öncelik patrondur.en çok patronu araştırırım

not:1000 usd 5 ayda filan 3 usd oldu.burda yuzde 50 kaybetsem umrumda olmaz 94 de 10 da 1 e dustuk ama kalktik cok sukur .yeterki oyun adil olsun..
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

7.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Turkcell 9 aylık kârı 5milyar TL

Türkiye sigorta 9 aylık kar 540 milyon. Depremde poliçelerden çok ciddi zarar gelecek her ne kadar reasürans yaptırmış olsa bile. o da 2 milyar TL bağış yapmış. aklım almadı. Bu parayı nereden nasıl ödeyecek?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Turkcell 9 aylık kârı 5milyar TL

bunun bir sınırı yok mu?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 440/1002 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız