Sayfa 441/504 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Karelde olduğu gibi lanet okumazsınız inşallah...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Şaşırttı desek yalan olur

Böyle bir kağıt yok arkadaş. Naktinin sadece yarısıyla çok değerli bir security şirketi satın aldı. Hala sürünüyor. Bir daha bir daha alsa gene birşey değişmeyecek moduna sokmak istiyor patron yatırımcıları. Ancak yükseltmez diyenler küfredenler sattım diyenler buraya doluşunca kağıt ancak o zaman hreketlenecek. Yazıklar olsun.

3. patron neden kağıdın düşmesini istesin ki. borsa da böyle bir mantık olamaz. yanlış karar alır. kağıt düşer o başka. beklentisi kalmayan satar başka kağıt alır. bende zarardayım ama orta vadede iyi kazanacağımı umuyorum. sadece benim fikrim. yanılıyor olabilirim. ytd.

4. Beklentileri çoğaldı,yıl sonu karı sermayesinden fazla gelme ihtimali yüksek, bedelsiz potansiyeli de var, temettü verme isteğini patron zaten açıklamıştı, şirketin organik ve inorganik büyüme potansiyelini de düşünürsek bu seviyelerde ısrarcı olunması fazlası ile ilginç, bakalım arkasından ne çıkacak.

5. Yeni alınan şirketin halka arz edilme ihtimali de gayet yüksek.

6. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Şirket satın alma haberi ile oluşan boşluk kapandı. Bakalım gün sonu ne olacak

8. Tahtayı merri ye emanet etmişler. Nerde kademe arası varsa, oraya satış yolluyor. Şu an daha iyi tepki vermesi lazımdı

Sayfa 441/504 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •