Sayfa 441/784 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon
Arama sonucu : 6266 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Sn Legolas dediğim gibi hiç bir beklentim olmadığı için ne gitmeye teşebbüs ettim nede sordum. Tabi buralarda yada twitter da yazanlar olursa bende sizin gibi bilgilenirim.
    Lakin mevcut hissedarların şirketin kârlılığıyla ilgilenecek bir motivasyonlarının kaldığını düşünmüyorum artık. YTD.
    Ortaklar

Genel kurul dökümanı şirket web sitesine yüklenmiş

Bir ortağımız kayıtlara geçecek şekilde süper sorular sormuş, ellerine sağlık

2.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Ortaklar

Genel kurul dökümanı şirket web sitesine yüklenmiş

Bir ortağımız kayıtlara geçecek şekilde süper sorular sormuş, ellerine sağlık

Dökümanları incelerken şuna takıldım:

Bu şirketin Mersin’ de limanı varmıydı ki? Cemal ağa iyi takip ediyordu bu konuları

3.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku

Bu şirketin Mersin’ de limanı varmıydı ki? Cemal ağa iyi takip ediyordu bu konuları
    Var diye biliyorum

4. https://twitter.com/ekonomianaliztr/...184290820?s=21

Serhat Ozer isimli sahis Cok iyi sorular sormus , belli ki haber kaynagi saglam ya da sirket icinden birisi . Sordugu sorular buyuk pisligi kanitlar nitelikte . Siz hala insaat islerinden zarar etti zannedin, acik acik soyluyoruz o kadar zarar olamaz caliyorlar buyuk hirsizlik var diye . Adam acik acik sormus insaatlarla alakali sorulari taseron odemeleri satin almalar, defterler acilsin demis birileri bunun ustune gitmeli!!

5.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku

Ceyhan
    Liman Alanı (m2) : 750,000 m2
    Gemi Kabul Sayısı: 600 gemi/yıl
    Elleçleme Kapasitesi
    Kuru Yük ve Genel Kargo: 14.400.000 ton/yıl
    Sıvı Yük: 13.500.000 m3/yıl
    Samsun
    Liman Alanı (m2): 1.300.000 m2
    Gemi Kabul Sayısı: 600 Gemi/Yıl
    Elleçleme Kapasitesi:
    Kuru Yük ve Genel Kargo: 4.200.000 ton/yıl
    Sıvı Yük: 4.500.000 m3/yıl

Ceyhan ve samsunda var , toros Gubre Mersin arazisine yapilsin diye yirtiniyoruz Ama yok !! Calmaktan sira gelmiyor

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ceyhan
    Liman Alanı (m2) : 750,000 m2
    Gemi Kabul Sayısı: 600 gemi/yıl
    Elleçleme Kapasitesi
    Kuru Yük ve Genel Kargo: 14.400.000 ton/yıl
    Sıvı Yük: 13.500.000 m3/yıl
    Samsun
    Liman Alanı (m2): 1.300.000 m2
    Gemi Kabul Sayısı: 600 Gemi/Yıl
    Elleçleme Kapasitesi:
    Kuru Yük ve Genel Kargo: 4.200.000 ton/yıl
    Sıvı Yük: 4.500.000 m3/yıl

Ceyhan ve samsunda var , toros Gubre Mersin arazisine yapilsin diye yirtiniyoruz Ama yok !! Calmaktan sira gelmiyor
    Ortak teşekkürler

Bu konu çok komik değil mi ?

Adam olmayan limanın kapasitesini arttıracak ?

Herhalde Ceyhan İle karıştırdı ??

Belli ki 1 yılda daha nerelerde liman var öğrenemedi

Sabredin 99 yıl kaldı, Pandorra önce nerelerde liman var öğrenecek ve Sonra şirketi kurtaracak

Az laf çok iş

7. Siz onu bunu bosverin genel kurul tutanagindaki 22 soruya bakin . Adam sirketi iyi biliyor istihbarati saglam , muhtemelen insaatci . Sorulari kaliteli . Bilen birisi bu sorularin cevabini nerede aliriz ogreniriz aydinlatabilir mi

8. Kimsenin elinde genel kuruldan yada kulisten elde edilen işe yarar bir bilgi var mı ? bence yok. Geleceğe yönelik iyi bir açılım olacağına yönelik bir eğilim veya görüş oluştu mu ? gözüken yok . Anlamsız bir genel kurul daha geldi,... geçti. Duyum olduğu için ben doğrulayamam son günlerin en önemli faaliyeti Ceyar 'ın şutlanması olabilir. O da tabi yerine sağlam biri gelir ise, yoksa gelen gideni aratır ise tam boku yeriz.

Sayfa 441/784 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •