Sayfa 442/504 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Tahtayı merri ye emanet etmişler. Nerde kademe arası varsa, oraya satış yolluyor. Şu an daha iyi tepki vermesi lazımdı
    O gün Gap yoktu.Haberin geldiği gün haber akşam geldi en yüksek 17,41 gördü.Ertesi günde 17,40 gördü en düşük.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    O gün Gap yoktu.Haberin geldiği gün haber akşam geldi en yüksek 17,41 gördü.Ertesi günde 17,40 gördü en düşük.
    12 kasım kapanış- 13 kasım açılış. Ordaki gap. 17,40 kırılmasıyla zaten tahta bir anda çöktü

3. Dediğiniz gibi 12 kasımda zaten 17,40 görülmüştü.

4. Kapanışa güçlü bir alım gelirse, günlük bar güzel olur

5. Umduğumuz ve gerçekleşen çok farklı oldu. Maşallah bütün gün tahtayı eksi eksi gezdirdiler

6. Elbet bir gün sevineceğiz... Beklentileri fazla fakat kağıda uygulanan baskı daha fazla; bu durum gerçekleşecek olanların beklentilerden daha fazla olacağını düşündürüyor bana, ytd...

7. Patron kağıdın büyük kısmını halka arz edip sattıysa

Alıntı Originally Posted by orka Yazıyı Oku
    patron neden kağıdın düşmesini istesin ki. borsa da böyle bir mantık olamaz. yanlış karar alır. kağıt düşer o başka. beklentisi kalmayan satar başka kağıt alır. bende zarardayım ama orta vadede iyi kazanacağımı umuyorum. sadece benim fikrim. yanılıyor olabilirim. ytd.
    Patron kağıdın büyük kısmını halk sattıysa geri almadan mnce sattığı fiyatın altında kalmasını ister. Hele patron eski bir borsacıysa bir spek ile anlaşır. Kendi tanıdıkları kağıtta istediği kdar toplayamadıysa kağıdın fiyatına baskı uygulatır. Hani bazen kendi kendinize sorarsınıZ. Ya x aracı kurumu 3!e aldı. Neden 2,8 e malı bastı dersiniz olayı anlayamazsınız. İşte böyle durumlarda endeks yükselse bile yeri geldiğinde Zararına satarak kağıda baskı uygularlar. Aynen son yükselişe katılamayıp düşüşe en önden kafeinin koşması gibi. Piyasa nasılsa tedirgin. Yükselse de iki üç gün sonra mutlaka geri gelecek bir bahane olduğu için çıkarken çıkışa takoz koyup düşsrken bu bahane ile kağıdı düşüşte en önde tutarlar.

Olay bu şekildedir. Yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir.

8. Halk açıklık oranı 9 aylıkta yüzde 75,35 görünüyor

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Patron kağıdın büyük kısmını halk sattıysa geri almadan mnce sattığı fiyatın altında kalmasını ister. Hele patron eski bir borsacıysa bir spek ile anlaşır. Kendi tanıdıkları kağıtta istediği kdar toplayamadıysa kağıdın fiyatına baskı uygulatır. Hani bazen kendi kendinize sorarsınıZ. Ya x aracı kurumu 3!e aldı. Neden 2,8 e malı bastı dersiniz olayı anlayamazsınız. İşte böyle durumlarda endeks yükselse bile yeri geldiğinde Zararına satarak kağıda baskı uygularlar. Aynen son yükselişe katılamayıp düşüşe en önden kafeinin koşması gibi. Piyasa nasılsa tedirgin. Yükselse de iki üç gün sonra mutlaka geri gelecek bir bahane olduğu için çıkarken çıkışa takoz koyup düşsrken bu bahane ile kağıdı düşüşte en önde tutarlar.

Olay bu şekildedir. Yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir.
    İlave olarak:
    9 aylık kafein bilançosunda yüzde 75,35 halka açık görüşmekte. Bigparada ise 74,99 görülüyor. Yani şirketin yüzde 50 den fazlası halka açık. Hatta ben yanlış hatırlıyor olabilirim bir ara yüzde 80 e yakını mı halka açıktı yanlış olabilir o yüzden sonra detaylı eski datalara bakıp incelemek lazım. Yani şirket 9 aylıktan sonra bigparanın verileri güncelse kendi kağıtları şle alsat mı yapıyor? Bilgilendirmeden olabilir mi böyle şeyler? Olmaması lazım ama ..

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir

Sayfa 442/504 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •