Sayfa 442/784 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 6265 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Duyum degil , mailini paylastim Twitter da sayin Karani . Ceyar sut !!

Arkadaslar gordunuz , ortakliga devam eden arkadaslar sosyal medya hesaplarinda baski yapmadan , baski altina almadan bunlari Rezil etmeden yaptiklari yanlarina kalacak . Yok bedelsizmis yok kademeymis yok teknikmis yok takasmis bunlar bu sirket icin tiras!! Tek gercek var , bu yonetimi ve patronlari baski alip gerekli adimlarin atilmasini saglamadan bu kagit gitmez . Serefini haysiyetini *** dememis ki hisse performansimiz dusuk kaldi hakettigi degerin uzaginda ortaklarimizi mutlu edecegiz demek bu kadar zor mu !!! Haydar acun 3 milyon lotu var adamin fonunun acik acik sormus hissenizi Niye almiyorsunuz diye , adamlar da acikca Demis sen sat biz alalim siz gibiler iyice surunun Biz zaten santiyelerden birilerine kazandiriyoruz el altindan , satin almalar taseronlar patronlara akitiyor. Bizim keyfimiz yerinde hisse artmis Artmmais umrumuzda degil demeye getirmisler.Ercan Kumcu sen ne asagilik bi adammissin allah hepinizin colugundan cocugunuzdan torununuzdan cikarsin

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Duyum degil , mailini paylastim Twitter da sayin Karani . Ceyar sut !!

Arkadaslar gordunuz , ortakliga devam eden arkadaslar sosyal medya hesaplarinda baski yapmadan , baski altina almadan bunlari Rezil etmeden yaptiklari yanlarina kalacak . Yok bedelsizmis yok kademeymis yok teknikmis yok takasmis bunlar bu sirket icin tiras!! Tek gercek var , bu yonetimi ve patronlari baski alip gerekli adimlarin atilmasini saglamadan bu kagit gitmez . Serefini haysiyetini *** dememis ki hisse performansimiz dusuk kaldi hakettigi degerin uzaginda ortaklarimizi mutlu edecegiz demek bu kadar zor mu !!! Haydar acun 3 milyon lotu var adamin fonunun acik acik sormus hissenizi Niye almiyorsunuz diye , adamlar da acikca Demis sen sat biz alalim siz gibiler iyice surunun Biz zaten santiyelerden birilerine kazandiriyoruz el altindan , satin almalar taseronlar patronlara akitiyor. Bizim keyfimiz yerinde hisse artmis Artmmais umrumuzda degil demeye getirmisler.Ercan Kumcu sen ne asagilik bi adammissin allah hepinizin colugundan cocugunuzdan torununuzdan cikarsin
    Forum hareketli dediler, geldim…

Serhat ozer arkadasa helal olsun, sorularin hepsi kapak seklinde

Muhtemelen hepsine cool - derinligi olmayan cevaplar verecekler.

Belgeli olanlara ne diyecekler göreceğiz

- Yk Baskan yardımcisinin gubre işi
    - YK baskanin fidanligi
    - YK baskan yardimcisinin en buyuk gubre tedarikçisinde danisman olusu
    - Pandorra’ nin akrabasinin oldugu BCG şirketine is vermesi

Vs

Biraz da onlar stress yapsin

Pandorra’ nin liman gafi bence de komik, adamin 1 yillik ilgisini gösteriyor

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku

Ancak gördüm Sn Maximetu teşekkürler.

4. Serhat Özer 'e de sorduğu sorular için buradan çok teşekkür ediyorum. Umarım şirkette işleyişin daha iyi olması adına bir başlangıca neden olur.

5. Serhat Ozere Helal olsun adamin sorulardan belli , adam hem insaat muhendisi hem avukat. Bunlarin hakkindan gelecek bilgi birikimine sahip , baksaniza adamin kitaplari var . Sorulari gorunce dedim bu adam bu isi biliyor kaynaklari saglam , kendisine ulasacagim. Sordugu sorular bazi duyumlarin sonucu olmali ki oyleyse tahmin ettigimden de fena caliyorlar .Sayin Maslak su sorulari gordukten sonra insaat isinde gercekren zarar edildigine inaniyor mu acaba . Adam acik acik defterler acilsin , taseron odemeleriniz saibeli kimler bu islerden menfaat sagliyor diyor. Benim de aldigim Katar duyumunu da yazmis , belli ki sirket icinde kaynaklari var

https://www.adaletyayinevi.com.tr/in...author_id=1906

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Serhat Ozere Helal olsun adamin sorulardan belli , adam hem insaat muhendisi hem avukat. Bunlarin hakkindan gelecek bilgi birikimine sahip , baksaniza adamin kitaplari var . Sorulari gorunce dedim bu adam bu isi biliyor kaynaklari saglam , kendisine ulasacagim. Sordugu sorular bazi duyumlarin sonucu olmali ki oyleyse tahmin ettigimden de fena caliyorlar .Sayin Maslak su sorulari gordukten sonra insaat isinde gercekren zarar edildigine inaniyor mu acaba . Adam acik acik defterler acilsin , taseron odemeleriniz saibeli kimler bu islerden menfaat sagliyor diyor. Benim de aldigim Katar duyumunu da yazmis , belli ki sirket icinde kaynaklari var

https://www.adaletyayinevi.com.tr/in...author_id=1906
    % 100 katılıyorum Maxi ortak

Serhat beye çok teşekkür ediyorum

Tabii bu sorulardan sonra arkasını getirmek önemli.

Mutlaka yine sığ sığ cevaplar verecekler

Öncelikle belgeli olan sahtekarlıkların üzerine giderek sorumlularının cezalandırılması sağlanmalı.

Şirket işleri ile çıkar çatışmalı iş yapanlar cezasını çekmeli

Sonra da görevini yapmayıp, 3-5 kuruş huzur hakkına bütün bunlara göz yuman bağımsız üyeler cezasını çekmeli

Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    bunu bale bildirin KAP ta

millet bayram yapsin biraz

8. Onun icin arkadaslar Twitter uzerinden itibar suikastina devam !! Bakin bosuna ugrasmiyoruz, etiketleyin gazetecileri gazeteleri bi tane insan evladina yazdiralim taninmis birine o zaman siz gorun o zaman senligi

Sayfa 442/784 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •