Sayfa 443/555 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Dün ve bugün tahtayı seyredenler hak verecektir ki, bu hisse benim gözümde yatırım hissesi değil spek hissesi dir... Ytd büyük spekülasyon var
    Tahta dar ve sığ olduğu için otomatik olarak spekülasyona zemin hazırlıyor ama spekülatif bir hisse olsa şimdiden 10 ların üzerinde bir fiyatta olması lazımdı , spekülatif hisselerde ayrıca fon ve yabancı pozisyon artırmaz , milletin şu ücret giderine takılıp kalması tahtacının işine geldi adam değerlendiriyor , yapması gerekeni yapıyor sosyal medya şurası burası ücret gideri arttık mahvolduk ne bu ya 😂 kimse viop oranı artmış ve hacmide ilk çeyrekte görüyoruz yükseliyor bunları konuşmuyor kimse ,

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Yorumunuz güzel 👏👏, Her zaman bu quie gibi algıcılar olmuştur , ufak beyin hücreleri ile adam çarpmaya çalışır bunlar , hisse ile ilgi olumlu yazıyoruz pazarlamacı diyor cahil , hissenin durumu bu ne diyelim hisse bitti taban taban gidecek mi diyelim , hisse bedelli öncesi 5 leri görecek dedik nitekim 6,00 a kadar geldi durum oydu o zaman nitekim 6 -6,10 arası almıştım hisseleri o zamanın fiyatıyla , hisse nin durumu o an neyi gerektiriyorsa onu söylemek lazım , ismen forumundada hisse şubat mart 21 de 20 leri görecek demiştik hisse 20 yi gördü gibi birşey , belliki hisseyi satmış bu quie taban taban bekliyor alım için bizde olumlu yazınca cephe alıyor , ula quie seni çerez niyetine yerim buralarda , hocam tekrar eline sağlık güzel yorum 👏👏👏

Ağzınıza sağlık bu güzel yorum için

3. Bu borsa bilgi , doğru tercih ve sabır işi , bu gerçek bunu kimse değiştiremez, herkes yatırım yaptığı hissedeki koşulları bilecek terazisini alacak artı ve eksisini tartacak kafasında bir eder belirleyecek sonrada tamam dediği yerde satacak , bir hisse için sadece bir ücret giderine takılıp yandık bittik havası olması adaletsiz , çok güzel gelişmelerde var hissede hacim ve oran artışları , artan faiz gelirleri , gelir çeşitliliği oluşmaya başlamış , şirket 2020 dehşet şubeleşti 2021 de bu olmayacak giderler daha stabil olacaktır artık şubeler oturduğu için temsil vb düşük gelebilir , beklentisi olan varant olayı , biten güncellemeler yazılım bunların illaki bir dönüşü olacaktır , bunları da dikkate almak lazım şirket yüksek faiz ortamına iyi bir nakitle giriyor , herşeyi geç bu ücret gideri niye bu kadar artmış yıl sonu performans değerlendirme ona göre primlendirme bunlar olmayacak mı ? hisse düşer mi düşerse düşsün sonuçta ederi vardır mutlaka bulur 2020 şubat martta isemeni 3,5 4 ile satanlar sonra 18 den ismen kapmaya çalışıyorlar ve bu 1 yıl içinde , zamanında bende bu ücret giderlerini çok eleştirdim ama takılıp kalmadım clastobar sağolsun bu arkadaş aydınlatmıştı , işin özeti operasyon tarafı çok iyi tek seferlik giderlere takılmamak lazım, ayrıca üçüncü çeyreğe görede son çeyrek karı yine tatminkar bir seviyede arttı , 3.çeyrek tek seferlik gelirleri monaroza açıkladı bakabilirsiniz ,

4. Herkes kimin ne olduğunu biliyor.. Burada kimse kendi yazısıyla kendini aklayamaz.. Bozacının şahidi şıracı misali burada yazılan mesajlar da bir anlam ifade etmiyor.. Aylar önce forum samimiyetine güvenerek ismen forumunda infoda güzel bir seçenek diye yazdığımda verilen tepkiler de ortada sonrasında oluşan durumlarda, dün bu forumda ve twitterda yazılanlar da.. Beğenmeyen satsın gitsin, taban taban gideceğiz daha.. Battık bittik ölüyosss gaçın

5.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Tahta dar ve sığ olduğu için otomatik olarak spekülasyona zemin hazırlıyor ama spekülatif bir hisse olsa şimdiden 10 ların üzerinde bir fiyatta olması lazımdı , spekülatif hisselerde ayrıca fon ve yabancı pozisyon artırmaz , milletin şu ücret giderine takılıp kalması tahtacının işine geldi adam değerlendiriyor , yapması gerekeni yapıyor sosyal medya şurası burası ücret gideri arttık mahvolduk ne bu ya 😂 kimse viop oranı artmış ve hacmide ilk çeyrekte görüyoruz yükseliyor bunları konuşmuyor kimse ,
    Benim sıkıntım yok ben spek tahtaları severim... Sadece tarz değiştirerek spek gibi hareket edilmeli artık.. Daha çok kazanmanın yolu psikolojik olarak tahtacıyla başwdebilmekten geçiyor...

6.  Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Benim sıkıntım yok ben spek tahtaları severim... Sadece tarz değiştirerek spek gibi hareket edilmeli artık.. Daha çok kazanmanın yolu psikolojik olarak tahtacıyla başwdebilmekten geçiyor...
    Burda haklısın bazende cesur olmak gerekiyor bir çok indikatör var , tarilada paylaşıyor, bunlara uygunda arasıra doldur boşalt yapmak gerekiyor bunuda ben yapamıyorum satınca kaçırırım korkusu oluyor psikolojik olarak bir yenemedik bunu , çevremdeki arkadaşlar ben yaparım siz bana söyleyin diyor onlara söylüyoruz yapıyorlar iyi kazandırıyoruz lakin ben kendim yapamıyorum ,

7. Taban olur, düşer vs yorumları anlayamıyorum. Zaten hisse uzun zamandır sürünüyordu, bunun sebebini de öğrenmiş olduk. Yani tahta zaten gitmemişti ve gitmeyişinin sebebini de öğrendik. Bilançoyu beğenmedim satıyorum diyene saygım sonsuz, ancak bu fiyat zaten yükselmemiş sürünen bir fiyat. Bir süre spek de genel bu umutsuzluğu kullanarak hisseyi basıp bir güzel malını toplar, sonra 1. çeyrek bilançosuna göre fiyatlamaya başlar(Zaten o bilançoyu da en iyi bilen kendisi olacak yine )

8. infoyu ismen ve diğer aracı kurumlar ile kıyaslamak yanlış olur ismen hakla açık aracı kurumlar arasında kurumsal olan tek kurum.Diğer aracı kurumların ise halka açıklık oranları düşük.Patronlar şirketlerinin değerlenmesini ister ama belliki info çiftliğe dönmüş durumda.Şirket büyüyebilir hacimler ve karlar artabilir ama yönetim karı savurmaya başlarsa kurumsallıktan bahsetmek çok zor.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 443/555 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •