Sayfa 443/967 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543943 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    takasına baktığım çok sayıda hissede işyat ana satıcılardan biri 1-2 haftadır. bu mal boşaltma çabasına bi anlam veremiyorum.
    Seçim ve sonrasındaki ekonomik riskleri gören küçük yatırımcılar borsadan çıkıyordur. Piyasayı spekler tutuyor
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    7,053
    Ben KY nın değil de belirsizlikten hoşlanmayan Büyük Yatırımcıların Portföylerini korumak babından boşalttıklarını düşünüyorum . KRDMD takasını takip ediyorum . Neredeyse tüm kurumlar satıcı durumda . Buna karşılık Portföyü küçük olanlar alıyorlar. Sermaye arttırımı yapan ASELS ve Halka açılmalar da kötü bir zamanlama yaptı . Seçim çok büyük bir belirsizlik içeriyor . Neredeyse tüm borsada satışlar hakim . 24 Haziran a kadar umudum yok . Ayrıca seçim günü yaklaştıkça herkesin üzerindeki stres de artıkça artacak . Volatilizasyonun çok olduğu hatta muhteşem olduğu bir Mayıs ve HAziran olacak . İktidar vs Muhalefet dengeye yaklaşırlarsa muazzam bir gerilim olacaktır .
    İlk turda bitmez ise durum daha da ilginç bir hal alacaktır ki . Gerilim kralı Vertigo filmi bile sol da sıfır kalır gibime geliyor . Üzerine bir de FED Faiz zamanlamasını koyun . Haziranda geri ödemesi gelen Sendikasyon kredilerinin başlangıcını da ilave edin . Ekonomi resmen çalkantılı bir döneme girecek gibi . İyi ki ISGSY de Beta sıfır a yakın etkilenmeyecek yada az etkilenecektir .
    Böyle zamanlarda Borsa da kalanlar için ISGSY iyi bir sığınılacak liman vazifesi görecektir .

Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Seçim ve sonrasındaki ekonomik riskleri gören küçük yatırımcılar borsadan çıkıyordur. Piyasayı spekler tutuyor
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Ne direnç miş 0.5cent . heralde onu kirarsa kanat takar bukadar cirmaladiktan sonra.

188 189 buy 195 98 selll
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

5.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    188 189 buy 195 98 selll
    Toksöz le ilgili açıklama geldi. Anladığım kadarıyla şirketi mahkemeye veren Toksöz'ün kurucu ailesi değilmiş. Açıkklamada "genel kurulda %90 oyla onaylanmıştı" diyor. Büyük olasılıkla mahkemeye veren kişi yatırımı yaparken birlikte hareket ettikleri Zafer Parlar adlı girişimcidir.

Yönetim mahkeme aleyhte sonuçlansa bile bilançolar olumsuz etkilenmez iddiasında.

6. Ne hisseymiş be. Meletti bee.
    ytd...

7. işfin sayfası yıkılıyor
    kimseyi çekemediler mi daha hisseye. 2 günde %40 yaptı forumda 1 sayfa dolmamış o da pasta

8. işfinde son lota kadar toplamışlar bende 1,50 den almıştım 1,60 oldu diye sevinmiştim 2 gün sonra yükselmeye başladı amaçlarının ne olduğu belli değil

Sayfa 443/967 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543943 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •