Sayfa 444/538 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494 ... SonSon
Arama sonucu : 4300 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Zaten büyük bir halka arz kıyağı geçilmiş size hala nelerin peşindesiniz.Hisseler yine kendinizde halka açıklık hakkı kazandınız % 25 vergi avantajınız oldu daha neyin peşindesiniz ben gerçekten çok merak içindeyim.

Elimde hissem yok almayı da düşünmüyorum.Ama süreci tecrübe edinmek için takip ediyorum çünkü GYO lar ile ilgileniyorum acaba ileride birgün önümüze bu tarz şeyler çıkar mı diye düşünerek.

Elimizde bir şirket vardı sonra GYO ya dönüştü.Mevzuatta çok boşluklar vardı ilk deneme bizim üzerimizde yapıldı diyebilirim.Şimdi düşünüyorum da buradaki durumlar orada başımıza gelse herhalde SPK önüne çadır kurmamız gerekirdi.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Pasta paylaşabilecek varmı.y.t.d.

Lenovo A7000-a cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yıllık kira geliri 75 mln tl olan Kanyonu bilançosunda 170 Mln tl ye değerlemiş ISGYO.Onu da TSKB mi yapmış?O zamanlar sende vardı sen buna itiraz ettin mi?ISGYO-ISFIN-TSKB hangi gurubun.Aç oku bak topiclerini çiftlik gibi maşallah imtiyazlı hisselerde bile bu kadar operasyon yok.Biliyorum sen UFUK gibi imtiyazsız hisseler alırsın.
    Ufuk yatırım maliyetim çok düşük büyük kısmını 3 lü fiyatlardan satmıştım şimdi ufak ufak alım yapıyorum.
    Siz imtiyazlı hisse Batıçim de alçak sürünmeye devam.

YTD

Alıntı Originally Posted by MIRACLE Yazıyı Oku
    Affınıza sığınarak bu bolundukten sonra 2 liranın altına sarkamaz kısmını biraz acabilirmisiniz
    Atıyorum bedelsizi %100 verseydi bölünme günü fiyatı 4 liranın altında olamayacakmiydi
    Bu şekilde ise şu anki fiyatına göre epey bir prim potansiyeli kendiliğinden oluşmuş olmuyor mu
    Yanlış anlamissam cahilliğime verin
    Saygılarımla
    2017 yılı karlarından bedelsiz temettü vereceği için geçmiş yıl karı sayılmadığından bölünmüş fiyatında 2 tl zorunluluğu yok.
    örneğin;2016 yılı karından bedelsiz temettü verseydi (2016 geçmiş yıl karı olduğu için) bölünmüş fiyatın 2 tl zorunluluğu olurdu.

http://www.bloomberght.com/haberler/...mina-duzenleme

YTD

Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Pasta paylaşabilecek varmı.y.t.d.

Lenovo A7000-a cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Ufuk yatırım maliyetim çok düşük büyük kısmını 3 lü fiyatlardan satmıştım şimdi ufak ufak alım yapıyorum.
    Siz imtiyazlı hisse Batıçim de alçak sürünmeye devam.

YTD
    He he İkigözüm.Yine mangalda kül bırakmıyorsun.Dikkat et bu sefer ISGYO ya da benzemez.Çiftliklerde bir bir sıkıntı yaşanmaya başladı.Malum tezgah açtığın yer en büyük çiftliklerden biri.Hayır hiç arada yazdıklarını okurken yüzün kızarıyor mu ya da bu yazıları 2 tek atıp yazıp sonra hatırlamıyormusun orası tam bir muamma.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Halka açıklık oranı yüzde 10 falan diye hatırlıyordum. Şimdi baktığımda yüzde 5 gözüküyor. Bedelsiz verdiği içinmi böyle oldu yoksa ben mi yanlış bakıyorum.

8. Borsanın cacığını çıkardılar iyice. Başladığı yere dönsün diye dua eden insanlar gördüm bugün. Yazık bu milletin parasına... Allah sonumuzu hayr eylesin..

Sayfa 444/538 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •