Sayfa 445/607 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon
Arama sonucu : 4852 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Endeks izin vermedi bu sefer de. Ama endekste hafif toparlanma bizim yine bugünü artıda kapatmamızı sağlar.

Endeks %1 civarı toplasa biz yine 25,50 civarına gideriz. Güzel haber şu ki Merillin elinde satacak mal kalmadı. Sanırım Deutche de sattı hepsini.

Eğer tahtaya bir alış gelirse BoA ve Deutche de alıma geçer o zaman toparlanma daha hızlı olur.

Bugün artıda kaptmak zor değil bence ama endeksin biraz toparlanması lazım.

2. Bu havayı kullanıp mal topluyorda olabilirler.Bilemiyorum.Yanıladabilirim.
    En güzeli kendi adıma ekranı kapatmak olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Endeks izin vermedi bu sefer de. Ama endekste hafif toparlanma bizim yine bugünü artıda kapatmamızı sağlar.

Endeks %1 civarı toplasa biz yine 25,50 civarına gideriz. Güzel haber şu ki Merillin elinde satacak mal kalmadı. Sanırım Deutche de sattı hepsini.

Eğer tahtaya bir alış gelirse BoA ve Deutche de alıma geçer o zaman toparlanma daha hızlı olur.

İnşallah Emirhan Bey Üstadım.Endeksten bağımsız hareket ederiz inşallah.Betamıza kuvvet

4.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    İnşallah Emirhan Bey Üstadım.Endeksten bağımsız hareket ederiz inşallah.Betamıza kuvvet

Endeksten bağımsız hareket etmiyoruz ama endeksten daha iyi performans gösteriyoruz diyelim. Yoksa hareketler paralel bugün.

Az bir gayretle seans sonu artı kapatabiliriz yeter ki endekse satış gelmesin.

5. Merill malı geri alayım dese direkt 26 kapatır gibi olur
    Ama hiç gerek yok.Sakin sakin ilerlemek iyidir bazen.Hayırlısı olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Endeks izin vermedi bu sefer de. Ama endekste hafif toparlanma bizim yine bugünü artıda kapatmamızı sağlar.

Böyle bir atmosferde nokta atışı.
    Respects ��

7.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Böyle bir atmosferde nokta atışı.
    Respects ��

Ben bunu yazdığımda daha 24,30 görülüp devre kesmemişti. Endeks de %1,8 civarı aşağıda idi.

Ama hakikaten çok güzel performans. Var arkadaşlar kağıdımızda birşey var. Hayırlı uğurlu olsun. Böyle bir günde rekor işlem hacmi ile artı kapattık. Var güzel birşeyler hissemizde.

Bakalım ne olduğunu haftaya görürüz.

Herkese iy tatiller.

8.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Ben bunu yazdığımda daha 24,30 görülüp devre kesmemişti. Endeks de %1,8 civarı aşağıda idi.

Ama hakikaten çok güzel performans. Var arkadaşlar kağıdımızda birşey var. Hayırlı uğurlu olsun. Böyle bir günde rekor işlem hacmi ile artı kapattık. Var güzel birşeyler hissemizde.

Bakalım ne olduğunu haftaya görürüz.

Herkese iy tatiller.
    İyi tatiller Üstadım.Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Sayfa 445/607 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •