Sayfa 445/1013 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bizim biraderin ispanyol cocker cinsi bir köpeği vardı...

Bela çıkarmak için koridorun ortasına kendi oyuncaklarından biri koyar ve birisinin oyuncağa dokunması için sotada beklerdi.

Huyunu bilmeyen misafirlerden biri (benim karım gibi) oyuncağa dokununca her yerinden ısırırdı...

Bana göre evden atılması gereken, kimsenin sevmediği hayırsızın biriydi.

Nereden aklıma geldi yıllar sonra bu köpek şimdi...

İyi geceler.

gerçekten poker masası gibi.
    dolar düşecek diyenler özellikle daha yakın zamana kadar 3.0-3.1 civarı olan kurun çok şiştiğini düşünüyor.
    denklemin içine referandum, kötü ekonomi, tek adamlık özlemi gibi parametreler de girince tarafların tüm olasılıkları görmesi gereken bir oyuna dönüşüyor.

ben bu poker oyununda "görüyorum ve arttırıyorum" diyenlerdenim. referansım 5-6 ay onceki düşük dolar/tl değerlemeleri değil. dolayısıyla, cari açık, kronik işşizlik, çok fazla artmış dış borç, rasyonel olmayan yönetim, maceracı dış politika gibi noktalardan gelen ve TL nin daha zayıf seyretmesine neden olacak unsurlar düşüncemin temel noktalarını oluşturuyor.

evet, gevşeyebilir, evet daha da düşebilir, ancak satanlara karşı alıcıyım dolar/tl de.
    evet, elbette uygun yerlerden . kademeli, sabırlı biçimde. 1 kuruş düşünce almam, ama arzuladığım kadar düşerse alıcıyım. arzuladığım seviyeler 3.55 seviyeleri. ama o zaman dahi kademeli biçimde.

yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : discretus; 12-04-2017 saat: 23:29.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. çin, abd

kuzey kore ye karşı

savaş durumunda

kuzey kore bu gece abd ye karşı savaş ilan edeceğini söylüyor.

duyumlarım bu yönde

bakalım ne olacak.

zor ihtimal ama

onsa bakarsak gece gece

4. Kore olayi cok karisti.
    Sisman bir numara yapabilir.
    Ve kotu dovebilirler.
    Bu da nuklier i basabilir.

Sabah 6.30 dedi.
    Bizde 12 30 yapiyor.

1 saat sonra.

Tas devri

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. kore halki cinli biliyorsunuz degil mi.cin onlara kendi milletini oldurtmez.boyle vir durumda o manyagi aninda sarayinda oldururler.

Kızılyıldız nicktete biraz kuzeykore sempatizanlıgıda var gibi :D

Savaş ilan etse ancak 2 saat dayanır belki o kadarda sürmez

7. Sn forumdaşlar, akıllı olun ,ABD10 yıllık tahvilin düştüğü ortamda dolar yükselemez ,anca 3400-3900 yatay hareket yapar yıllarca.Yazık ,günah yıllarca taşınırmı,bari al sat yapın.

Sayfa 445/1013 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •