Sayfa 446/538 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496 ... SonSon
Arama sonucu : 4299 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Adet yazsanız da olur.kac lot alış girilmiş.talep varmi

Lenovo A7000-a cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Halkbanktan biri serbest satış yazdı sanırım. Sadece 3000 lotla devre kesici girdi. Son 20 dakikada. Alış kadenmesindede 5.000 lot alış girseydim yaklaşık 15 kademe yukarı giderdi. Yani kademeler bomboştu.

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Ufuk yatırım maliyetim çok düşük büyük kısmını 3 lü fiyatlardan satmıştım şimdi ufak ufak alım yapıyorum.
    Siz imtiyazlı hisse Batıçim de alçak sürünmeye devam.

YTD
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    He he İkigözüm.Yine mangalda kül bırakmıyorsun.Dikkat et bu sefer ISGYO ya da benzemez.Çiftliklerde bir bir sıkıntı yaşanmaya başladı.Malum tezgah açtığın yer en büyük çiftliklerden biri.Hayır hiç arada yazdıklarını okurken yüzün kızarıyor mu ya da bu yazıları 2 tek atıp yazıp sonra hatırlamıyormusun orası tam bir muamma.

sv.Lunar maliyet 1.28 gözüküyor ama AL-SAT ile gerçek maliyet güncelde 90 krş oldu.
    Batı yakasında durumlar nasıl?

YTD

Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Kapanış derinliğini atabilecek varmı.237-249 kapamis.237 tavaniydi. Alıcı kaç lot merak ettim.patronlar dusunmuyorsa bende düşünmem.y.t.d.

Lenovo A7000-a cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. hisse sahipsiz cok kotu caktilar

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bugün itibariyle çok mutluyum....borsadaki tüm paramı zararına çektim...yaklaşık toplamda 40 bin civarı zarar .. mrgyo ve bu....artik içim rahat ve huzurlu..degmezmis...piyasalar kötü..dunya kötü....hep daha aşağıya....sizde ayrılın varsın para onların olsun...ama emin olun onlarda hayrını görmezler...uc kağıt almış başını gidiyor....cok şükür cokk mutluyum..biraz buruk ama değdi..sigara gibi bir şey...sonrasinda daha da mutlu olacam kesin ...ailesine insan daha sakin ve anlayışlı yaklaşıyor... daha cokkk zaman ayırıyor ..10 yillik macera zararla kapandi...darisi bu bataklikta olan herkese..Aminnn..y.t.d.

7. Kafaya patates sardırcak amk. Senedi.. Ytd.

8. millete zararina sattiriyorlar ag.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 446/538 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •