Sayfa 447/1002 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: Viop - XIII

1. İnternetten koronaya karşı sarımsak - limon kürü satılmaya başlamış..... Reklam için değil paylaşmak için yazdım tesadüfen buldum.

https://www.egeyoreselpazar.com/?WD=CUM_15032020
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Almanya'nın üç güney komşusu Avusturya, İsviçre ve Fransa ile olan sınırlarını 16 Mart Pazartesi günü saat 10:00'dan itibaren kapatacağı bildirildi.

https://m.dw.com/tr/canl%C4%B1-anlat...yor/a-52779654

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Dikkatinizi çekerim çok önemli ...............antibiyotiğin grib VİRİSÜNÜ öldürme gibi bir etkisi yoktur bunu herkes biliyor ama gribe yakalandıysanız yine de antibiyotik kullanmak zorundasınız neden miiiii ?????? Açıklıyorum sebebi tıb uzmanlarından öğrendiğim şekilde şu şekilde Grib virüsü vücuda zarar verir işte grib virüsünün zarar verdiği bu bölgelerde BAKTERİ oluşmasını antibiyotikler önler.mesela öksürüyorsunuz solunum yolları tahriş olur yaralanır , çatlar işte antibiyotik bu bölgelerde bakteri oluşumunu engeller eğer antibiyotik kallanmaz iseniz vücut hem grib mikrobuyla uğraşır , hem de diğer bakterilerle uğraşır bu da vücudun güçsüzleşmesine sebep olur.Doktorlar antibiyotik kullanımını bu şekilde açıklıyor.Bakterilere karşı takviye virüse karşı değil. Kısaca Bakteri ve Virüs farklı şeylerdir İnternette araştırın antibiyotik bakterilere karşı kullanılır yoksa korona virüsünü çoktan yenmiştik bir çok çeşit antibiyotik var , en güçlüsü penisilin var.
    Antibiyotiği asprin gibi yutanlari görüyorum, yoksa hekim verdiyse antibiyotiği yutarım kendi bildiğime yutmam, ben ömrümde 56 yaşımdayım bir defa grip oldum, ahali maşallah her zırt pırt grip olup duruyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    bizim biyikli parisliler carpildi...

cesetleri...marsa gitmis...

marsik olmuslar...

yuzsuz adamlar...hala yaziyorlar...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

6. Normalde sokakda maskesiz gezmek bir süre yasaklansa ve ücretsiz maske dağıtılsa o da bir fayda sağlayabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. bu weekend future ların avrupaları da var ,ngiltere yüzde -5 ,almanya -3.63

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Normalde sokakda maskesiz gezmek bir süre yasaklansa ve ücretsiz maske dağıtılsa o da bir fayda sağlayabilir.
    Bizim ahali maske filan takmaz, şimdi karantinadan bir video izledim malûm umreden gelenler en riskli grup, videoda 15 kişi varsa 4-5 tanesi maskesiz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 447/1002 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •