Sayfa 447/1003 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstatlar ters indikatörümüz Halil Reçber bu gün bir video atıp borsayı adeta yerin dibine sokmuş. ona göre bundan sonra rus borsasının başına gelenlerin aynısı, bizim de başımıza gelecekmiş. endekste yükselişin sonuna gelinmiş ve uzun süre bir şey beklememek gerekirmiş. hatta zamanla bir dolara kadar, yani şu anki kurla kabaca 75 binlere kadar düşüş olabilirmiş falan. tutturmuş bir hdtr, sanki borsanın şifrelerini en iyi çözen formülü bu yazmış. formül, ona her şeyi net şekilde söylüyormuş. 16 aylık yükselişler veya düşüşler falan. sıkı durun, dolar da önümüzdeki yıl 6 buçuklara doğru düşebilirmiş. ben teknikten meknikten anlamam da bayağı tuhaf geldi anlattıkları. bir de kendisini naza çekmeler falan. artık çok değerli bilgilerini açıktan paylaşmayacakkmış. sadece katıl ikonuna dokunanlar izleyebilecekmiş. twitter sayfasında endeksle ilgili en ufak bir ip ucu dahi yayınlamayacakmış. kimse tivitleri beğenmiyormuş falan filan. sen bir endeks yorumuna karşılık 15 tane ataizm deizm paylaşımı yapıp insanların kutsallarıyla dalga geçersen tabi kimse beğenmez. neymiş, herkese açıktan yorum yapacak vakti yokmuş ama gece gündüz ataizm deizm paylaşımı yapmaya vaktin var. değişiklik olsun diye izliyordum ama şu saat itibarıyla insanların inançlarıyla dahi dalga geçen bu adamı izlemeyeceğim. ondan gelecek hayır, Allah'tan gelsin. borsacı mı, kendini ataizmi yaymaya adamış bir gönüllü mü diyorum ve daha çok ikinci şıkka odaklanıyor gibi bir hali var.
    İki çizgi çekmekle oluyor mu bu işler bilmiyorum bilenin emeğine bilgisine de saygısızlık yapmak istemem lakin; kilit kelime ''düşebilir'' düşerse ben bildim düşmezse yeni videolarda görüşmek üzere.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

2. Ktm %+0,074
    mps %+0,463
    opb %+0,553
    sua %-0,090
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstatlar ters indikatörümüz Halil Reçber bu gün bir video atıp borsayı adeta yerin dibine sokmuş. ona göre bundan sonra rus borsasının başına gelenlerin aynısı, bizim de başımıza gelecekmiş. endekste yükselişin sonuna gelinmiş ve uzun süre bir şey beklememek gerekirmiş. hatta zamanla bir dolara kadar, yani şu anki kurla kabaca 75 binlere kadar düşüş olabilirmiş falan. tutturmuş bir hdtr, sanki borsanın şifrelerini en iyi çözen formülü bu yazmış. formül, ona her şeyi net şekilde söylüyormuş. 16 aylık yükselişler veya düşüşler falan. sıkı durun, dolar da önümüzdeki yıl 6 buçuklara doğru düşebilirmiş. ben teknikten meknikten anlamam da bayağı tuhaf geldi anlattıkları. bir de kendisini naza çekmeler falan. artık çok değerli bilgilerini açıktan paylaşmayacakkmış. sadece katıl ikonuna dokunanlar izleyebilecekmiş. twitter sayfasında endeksle ilgili en ufak bir ip ucu dahi yayınlamayacakmış. kimse tivitleri beğenmiyormuş falan filan. sen bir endeks yorumuna karşılık 15 tane ataizm deizm paylaşımı yapıp insanların kutsallarıyla dalga geçersen tabi kimse beğenmez. neymiş, herkese açıktan yorum yapacak vakti yokmuş ama gece gündüz ataizm deizm paylaşımı yapmaya vaktin var. değişiklik olsun diye izliyordum ama şu saat itibarıyla insanların inançlarıyla dahi dalga geçen bu adamı izlemeyeceğim. ondan gelecek hayır, Allah'tan gelsin. borsacı mı, kendini ataizmi yaymaya adamış bir gönüllü mü diyorum ve daha çok ikinci şıkka odaklanıyor gibi bir hali var.
    Dolar 6,5, borsa 750 olacak diyorsa acaba para nereye gidecek, onu da söyleyiverseydi keşke.Herkes faize mi dönecek bu durumda?

4. Risk almadan MPK, biraz riskli KTM tercih edilebilir.

5. Arkadaşlar TEB bankası üzerinden IPJ aldım ama hesabımı kontrol ettiğimde ‘tkm para piyasasi’ diye bir fon almış neden böyle oldu anlamadım ilk fon alışım, yanlış yere sorduysam şimdiden özür dilerim

Alıntı Originally Posted by hakan109 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar TEB bankası üzerinden IPJ aldım ama hesabımı kontrol ettiğimde ‘tkm para piyasasi’ diye bir fon almış neden böyle oldu anlamadım ilk fon alışım, yanlış yere sorduysam şimdiden özür dilerim
    1 gun valörlü oldugu icin repo yapmak yerine kendi ppfsini almis gibi duruyor .

7.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Bu arada RBH bende yok ama kuşlu siteden, mkk dan düzenli Rbh verisi yazan biri % - 0,79 olarak belirtmiş.
    Teşekkürler, RBH iyice can sıkıcı bir hal aldı. Hacmi artan fonların performansının düştüğünü, yine son dönemde tecrübe etmiş oluyoruz.

8. TEB ppf lerden stopaj kesmeye devam ediyor. Dün şikayet kaydı bıraktım, yılbaşına kadar sistemi güncelleyip fazla kesilen tutarları iade edeceklerini ilettiler.

Sayfa 447/1003 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •