Sayfa 448/726 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon
Arama sonucu : 5802 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Herkesin eli tetikte bekliyor. Vadeli tahtası taban oldu mesela 63.35 ile. Vadeli taban olunca spottaki robot tetiklendi serbest satış gönderdi devre kestirdi. Pazartesi ya hızlıca 70 üstü fiyatlamalar göreceğiz ya da endeks büyük bir düzeltmeye girecek. Düzeltme durumunda 67ymiş falan kimse gözünün yaşına bakmaz uyarayım.

2. Çek yukarı da kimsenin eli gitmesin artık...

Buralarda durdukça ben dahil mallanıp duruyoruz. 3.çeyrek sonrası ne olucak?

3. Bu haberde harika gibi sanki 😃

Türk Hava Yolları'nın (THY) akşam saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım heyecana neden oldu.

Yeni bir yolculuğa çıkıldığının vurgulandığı ve uçak içerisinde bir kabin memurunun "hoş geldiniz" ifadesi ile paylaşılan görsel merak uyandırdı.

Birçok kişi tarafından kabin memuru alımı yapılacağı şeklinde yorumlanan bu paylaşımın detayına ise AirportHaber ulaştı.

Edindiğimiz bilgiye göre THY, 21 Kasım'dan itibaren başlayacak olan ve Katar'da düzenlenecek Dünya Kupası organizasyonunda önemli bir işbirliğine imza atacak. Türk Hava Yolları (THY) dünyanın birçok noktasından milyonlarca futbol tutkununun izlemek için Qatar Airways'in kapasitesi yetmediği için bu şirketle işbirliği yapacak.

THY, Qatar Airways'e uçaklarının bir kısmını ekipleriyle birlikte wet lease olarak kiralayacak.. THY'nin bu gizemli açıklamasındaki ifadeler de bu anlaşmayı işaret ediyor. Hava Yolları'nın (THY) akşam saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım heyecana neden oldu.

Yeni bir yolculuğa çıkıldığının vurgulandığı ve uçak içerisinde bir kabin memurunun "hoş geldiniz" ifadesi ile paylaşılan görsel merak uyandırdı.

Birçok kişi tarafından kabin memuru alımı yapılacağı şeklinde yorumlanan bu paylaşımın detayına ise AirportHaber ulaştı.

Edindiğimiz bilgiye göre THY, 21 Kasım'dan itibaren başlayacak olan ve Katar'da düzenlenecek Dünya Kupası organizasyonunda önemli bir işbirliğine imza atacak. Türk Hava Yolları (THY) dünyanın birçok noktasından milyonlarca futbol tutkununun izlemek için Qatar Airways'in kapasitesi yetmediği için bu şirketle işbirliği yapacak.

THY, Qatar Airways'e uçaklarının bir kısmını ekileriyle birlikte wet lease olarak kiralayacak.. THY'nin bu gizemli açıklamasındaki ifadeler de bu anlaşmayı işaret ediyor.

Artık uçaklar yetişemiyor sanki taleplere. Hiç boş koltuk kalmadı galiba. Dunya seyehat ediyor ve çok güzel şeyler yasayacaz galiba havacılıkta.

Tavsiye içermez

4. Sanırım birileri iyice silkelemeye çalıştı bugün ama hisse eski fiyat seviyesine yakın yere hemencik geldi yine. Yine taş gibi yerinde ve ben buradayım diyor adeta. ( Ben buna silkeleme ve stop patlatma diyeceğim)

Önümüzdeki hafta bir karar vermek zorunda kalacak hisse. Grafiksel olarak hisse bu seviyede 24 Ağustos tan bu yana takılıyor. Ağustos sonuna doğru kirilim yapmak zorunda kalacak sanırım. (Ben yukarı doğru bir hareket bekliyorum. Ama yinede belli olmaz tabi, aşağı olma ihtimali bana göre düşük gibi)

Ağustos bitince Eylul ayi zaten yeni bilanço için yeni fiyatlama hazırlıklarinin başladığı ay olabilir. Ama fiyatlama olarak benim programın gerisinde kaldı gibi. Önümüzdeki günlerde Yine sert hareketler ortaya çıkabilir belki. Hiç belli olmaz yani.

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

5. Türkiye’nin yeni imajı: Turkish Hairline
    Saç ekimi amacıyla Türkiye’ye gelen 3 arkadaşın hikayesini anlatan Por Los Pelos (Saçım Yüzünden) henüz Türkiye’de vizyona girmedi ama kendine Türkiye gündeminde yer edindi. Warner Bros.’un yapımcılığını üstlendiği film, afişindeki “Turkish Hairlines†ifadesiyle Türkiye’nin en değerli markası olan Turkish Airlines’a da atıfta bulunuyor

Reklamın iyisi kötüsü olmaz )

6. https://www.youtube.com/watch?v=6esb5_f0aDs

Defalarca setrettiğim ve çok güzel hazırlanmış bir Tombul kuş videosu..

7.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=6esb5_f0aDs

Defalarca setrettiğim ve çok güzel hazırlanmış bir Tombul kuş videosu..
    Seyrederken duygulandıran ve gururlandıran bir video.

Sayfa 448/726 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •