Sayfa 449/639 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. sonrada cuma niz mübarek olsun fiyor bize fetö culerden ne farkı kaldı bu zihniyetin? helal mi şimdi o para? çoluk çocuğunun yüzüne nasıl bakıyorlar? milletvekili millete ne diyor?

2. ben hisselerimi vereyim bu milletvekili doysun yeterki

3. 200 milyonu off-shore vs neredeyse artık cukka et sonra utanmadan Cumhurbaşkanı yanına git otur, fetö ye ağzına geleni söyle, milletvekili milletin cumasını tebrik etsin benim cuma mi tebrik etme eksik kalsin senin duan haram yiyen ağzın duası kabul olmaz

4. akşam tövbe ediyordur muhtenelen.sabahleyin de kaldığı yerden devam cukkaya

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Haziran bitiyor. Bakalım haziran satışları ne oldu???

3 aylık bilanço çift haneli zarar gelirse yıl sonunda yeni bir genel kurul mu olur 2018 e mı kalır???

Bunların sunduğu planın detaylarını icraat olarak kalan 6 ayda görmemiz gerekmiyor mu???

Daha önce bir tahminde bulunmuştum. Bu hisse gidecekse muhtemelen 3. Çeyrek ile beraber gidecek yani kasım ve sonrası. Banka kredileri ocakta başlayacak o tarihe kadar patron hisse satacaksa anapazara çıkartmalı fiyatı ne yapıp edip 2 lira üstüne atmalı ki 8 milyonlotta en az 16 milyon kasaya girmeli...

Allah ömür verdikçe sabır çok. Deli gönül hemen çıksın istiyor da o da olmuyor. Ansa bile 2.15 den işlem görüyor bununda zamanla o fiyatlarda işlem görmemesi için sebep yok.

Patron yeter ki yavsakligi bırakıp şirket ve hisseye el atsın. Millet dört gözle primlenmemis hisse arıyor ana pazara geçsin günlük 1 milyondan az işlem hacmi olmaz bunda. Çoğu zaman isyan etsem de hala bir umut var bunda.

Yine D grubunda olan mzhld dardanel ansa kervansaray Mmcas hep ikiye üçe katladı dip fiyattan ki ansa 9 katına cıktı. Bunun dibi 30 kuruş en azından 1.50 ye kadar D grubunda iken gideri var bir de anapazara başvuru ile geçebilirse düşmeye başladığı yere gider. Elinde hissesi olanlara sabır dilemekten başka çare yok. Yeni gireceklerin zaman sorunu yok ise ideal alım yeri...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi

6. yok bu yıl bidaha toplanmaz.anca olağanüstü durum olursa toplanır.böyle bir durum olmadıkca bidahaki sene toplanır.özkaynak şuan 16 milyon.çift hane zarar gelirse,sermayenin çoğu erimiş olur.16-? durumu gibi yani

7.  Alıntı Originally Posted by TR1919 Yazıyı Oku
    yok bu yıl bidaha toplanmaz.anca olağanüstü durum olursa toplanır.böyle bir durum olmadıkca bidahaki sene toplanır.özkaynak şuan 16 milyon.çift hane zarar gelirse,sermayenin çoğu erimiş olur.16-? durumu gibi yani

Icraat bekliyoruz artık o zaman. 2 yıl olmasına ne kaldı. Borsa 100 bin üstünde artık yeter değil mı?

8.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Icraat bekliyoruz artık o zaman. 2 yıl olmasına ne kaldı. Borsa 100 bin üstünde artık yeter değil mı?
    yeterde artar hemide.taş olsa çatladıydı

Sayfa 449/639 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •