Sayfa 449/691 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Şahsen ben de son geri çekilmede yüzde 50 lot takviyesi yaptım.. Tek tedirginlik veren konu 2600 test edildikten sonra endeks ne yapar? Patron mutlaka iyi bir cappuccino üzerine krema ilavesi yapacaktır o da bizi 1.35 e götürür sonrası bekle gör olur.. 1.25 artık kolay hedef oldu.. YTD.

Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Sayın tahminci ne der bilmem ama bugün turco tavan yapınca bitim kanlandı.
    1.19 dan paçal yaptım maliyet yükselttim)
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2. FED faiz artıracak 75 baz puan artırırsa bizi nasıl etkiler? Son ralli ve bir düzeltme öncesi sert çıkışlar.. ne anlamalıyız?
    Aklımda deli sorular!
    Ana kağıtlarımın çoğundan bugün çıktım.
    Geride KLGYO ve GÖZDE bıraktım, onlar hedefime ulaşmadığı için portföyümün yüzde 20 si kadar duruyorlar.
    Bir düzeltme beni zengin eder! Hissede kalsam bir ihtimal yüzde 10 daha kazanırım.
    Endeksin şu ortamda maksimum 2750 yi göreceğini düşünüyorum ama 2630 civarında düzeltmeye girmesi ihtimal dahilinde..
    Risk almaya değer bulmuyorum.
    Yani aklımda deli sorular var.. YTD

3. Sayın tahminci'ye düzeltme konusunda katılıyorum, soluksuz nereden nereye geldik. Biraz soluklanması lazım. KLGYO defansif anlamda bende de duracak. EGSER'leri satıp BERA ile yer değiştirdim, rasyoları daha iyi ve primsiz diye. Kağıtsız yapamam.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    FED faiz artıracak 75 baz puan artırırsa bizi nasıl etkiler? Son ralli ve bir düzeltme öncesi sert çıkışlar.. ne anlamalıyız?
    Aklımda deli sorular!
    Geride KLGYO ve GÖZDE bıraktım, onlar hedefime ulaşmadığı için portföyümün yüzde 20 si kadar duruyorlar.
    Bir düzeltme beni zengin eder! Hissede kalsam bir ihtimal yüzde 10 daha kazanırım.
    Endeksin şu ortamda maksimum 2750 yi göreceğini düşünüyorum ama 2630 civarında düzeltmeye girmesi ihtimal dahilinde..
    Ben satmasını bilmiyorum.
    Daha doğrusu bu fiyatlarda satacak hissem yok.
    Sadece ditaş var ama oda evladiyelik.Satılmaz.
    Teşekkürler sayın tahminci.🙏

5. Elbette uzun vade hisseler olayına saygı duyarım ben 5 yıl önce o işi bıraktım, trend sonuna kadar tutup hisseyi bırakıyorum.
    Bazen bu süre 2 yıl da olabiliyor ama neticede evladiyelik hissem yok.
    1.13 STOP olmak üzere KLGYO devam.. gücünü kaybetmeye başladı..
     Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Ben satmasını bilmiyorum.
    Daha doğrusu bu fiyatlarda satacak hissem yok.
    Sadece ditaş var ama oda evladiyelik.Satılmaz.
    Teşekkürler sayın tahminci.��

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    FED faiz artıracak 75 baz puan artırırsa bizi nasıl etkiler? Son ralli ve bir düzeltme öncesi sert çıkışlar.. ne anlamalıyız?
    Aklımda deli sorular!
    Tebrikler.Bingo.İyi verdiler😂😂

7. Endekste düzeltme başladı.. Dün portföyümü boşaltmıştım geriye kalanlardan Gözde de STOP oldum.. tek kağıdım portföyün yüzde 7 si ile KLGYO kaldı o da umarım 1.13 e değmez yoksa hissesiz kalacağım.. YTD

8.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Tebrikler.Bingo.İyi verdiler����
    Geliyor gelmekte olan... Ayın başındaki alımlarıma baktım biraz önce akbankları 7.23-27 arası aldıklarımı 7.32-40 arası satmışım..Biraz önce 9.12-14 arası yine aldım..Kendi kendime yuh diyorum..Uslanmaz olduk valla

Sayfa 449/691 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •