Sayfa 45/98 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon
Arama sonucu : 779 madde; 353 - 360 arası.

Konu: ISATR - İş Bankası A

1. İşatr niye amiral gemisi olsun ki... Geçmiş örneklere baktığımızda Akbank ta da Garanti bankasında da asıl parayı kazananlar kurucu hisse sahibi olanlar oldu. İşbankasında da bir düzenleme olacak olursa asıl kazananlar kurucu hisse sahibi olanlar olacaktır.

2.  Alıntı Originally Posted by marabadan Yazıyı Oku
    İşatr niye amiral gemisi olsun ki... Geçmiş örneklere baktığımızda Akbank ta da Garanti bankasında da asıl parayı kazananlar kurucu hisse sahibi olanlar oldu. İşbankasında da bir düzenleme olacak olursa asıl kazananlar kurucu hisse sahibi olanlar olacaktır.
    Akbank A veya Garanti A varmıydı ?
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    göreceğiz...yakında gazmı ,dumanmı...
    Görüyoruzki gazmış. Gene taban!.

4. Arkadaşlar aynı gemideyiz..
    Boşverin A sı B si kurucunu..
    Aynı gemideyiz.Birisi taban oldumu diğerini de baskılar.Birisi tavan olursa ötekini de tetikler..
    İnşaallah bütün imtiyazlar çok kazandırır..
    A ya inanan A almıştır..
    Kurucuya güvenen kurucu almıştır..
    Herkes kendi hissesine baksın..
    Ytd..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Arkadaşlar aynı gemideyiz..
    Boşverin A sı B si kurucunu..
    Aynı gemideyiz.Birisi taban oldumu diğerini de baskılar.Birisi tavan olursa ötekini de tetikler..
    İnşaallah bütün imtiyazlar çok kazandırır..
    A ya inanan A almıştır..
    Kurucuya güvenen kurucu almıştır..
    Herkes kendi hissesine baksın..
    Ytd..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayır sayın fibonacci size katılmıyorum KURUCU alan KURUCU almıştır diğerleri a ve b tertip arasında maddi güç ön planda olmak üzere tercih yapmıştır. KURUCU başkadır. Full nakit demektir.vereceği nakitlerle tomarla iş c alırsınız hatta işb ve isterseniz ve hatırı sayılır bir lotunuz olur. Ama diğerlerinin temettüsü ile işkur alamazsınız. Gerçek budur

Size bir hesap yapmıştım katılırsınız katılmazsınız bakkal hesabı idi. Ve demiştimki işa eğerki 46 mı 47 binlerde ise bu duruma göre işb 5 bin 600 etmelidir. İşb ucuzdu ve iş b nin bence dik durmasının sebebi bu.

7. Arkadaşlar bişey soracağım işa ve işb(örnk. 10lot) aldığımızda temettü olarak ne kadar ney verir..

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Size bir hesap yapmıştım katılırsınız katılmazsınız bakkal hesabı idi. Ve demiştimki işa eğerki 46 mı 47 binlerde ise bu duruma göre işb 5 bin 600 etmelidir. İşb ucuzdu ve iş b nin bence dik durmasının sebebi bu.
    Ben bu bakkal hesabınıza katılmıyorum....İşatr de sermaye 1000 tl btr de ise 29000 dolayısıyla en az 29 kat fark olması gerekir sermaye açısından ..... bedelli bedelsiz verilmesi açısından bakarsak 20 kat fark var... daha aşağısı olmaz😂

Sayfa 45/98 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •