Sayfa 451/689 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 5512 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Legenda kardeşim toplantı saati kaçtı...Onlara bir hediye paketi göndereyim.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Kol böreği yolla üstad 😀

GM 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Legenda kardeşim toplantı saati kaçtı...Onlara bir hediye paketi göndereyim.
    )) 11:00da hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Alıntı Originally Posted by ramle53 Yazıyı Oku
    Kol böreği yolla üstad 😀

GM 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kol böreğinin içinde de ayrı bir süprizim olacak...cenk canınıkurtaranaaaa
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Sermaye mi ekleyecek bu
    Öyle görünüyor ama neyi ekleyecek bilmiyorum.. ordan gelen para holdinge peşkeş çekildi.. kağıt üzerinde bilançoda özel fonlar hesabında iyi bir miktar vardı ama ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

6. Sermaye eklemesinin bize ne faydası olacak. Fiyat yükselecek mi ona bakmak lazım. Bu arada kankiyi gören oldu mu? Ortalarda görünmüyor. Varan 1 dedi sonrası gelmedi. Ne planladı acaba?

Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Sermaye eklemesinin bize ne faydası olacak. Fiyat yükselecek mi ona bakmak lazım. Bu arada kankiyi gören oldu mu? Ortalarda görünmüyor. Varan 1 dedi sonrası gelmedi. Ne planladı acaba?
    Varan 2 yarın galiba Valla sermayeye eklerlerse bize faydası olur mu bilmiyorum ama kendilerine faydası olur..Halka açıklık oranı azalır, daha kolay operasyon yaparlar... şu anda %75... fiyatı yukarı çekip ellerindekileri gömseler hakim ortaklık gidebilir.. ama atıyorum sermaye 25 milyon olsa , halka açıklık oranı yarınlarıyla düşer.. tamamınellerinde olsa ve hepsini yukarılardan çaksa bile %35 piyasada olur en fazla

Sayfa 451/689 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •