Sayfa 451/992 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. dolarla yabancının olmadığı senetlerinin nereye gideceğini kimse bilmiyor.
    ya dolar alacaksın yada saçma sapan şirketlere tavandan yazılacaksın diyolar.
    en güzeli dolar almak yapacak bişey yok.
    Yatırım yaparken Roma'nın bir günde kurulmadığını ,trade ederken Hiroşima'nın bir günde yok olduğunu HATIRLA..

bu arada hani dünden beri estik yağdık yok long yok carttur curttur diye ya.. ben o garan 7.96 gördümya tümden vazgeçtim isterse uçsun hiiçç enterese etmez beni.. oyunmu bitiyor sanki.. ya satış derseniz? askıda kaldım dedimya herşey olabilir

Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Şu borsa illetine nereden bulaştık bilmiyorum. 600-700 bin civarında para ile kademeli girmeyi beceremiyorum. Girdim mi bodoslama dalıyorum.Ama öyle tedirginlik var kı her an kötü bir şey olacak hissi. Sadece nisan ayında 15 milyonluk işlem yapmışım. Binde bir işlem parası 15 bin TL. O kadar kazandık mı bilmiyorum. Çıkınca hepsini birden hemen. Şu an dışarıdayım ama sigarayı yeni bırakmış gibi tekrar girmek canım istiyor. Mantığım bu ortamda ne borsası, eylülü bekle diyor ama gel de laf anlat. Yüklü girince neredeyse panik atak hastası olacam. Uyku uyuyamıyorum, midem ağrıyor, hiç bir şeye odaklanamıyorum, ekrandan bir an olsun gözümü ayıramıyorum, gözlerim bozuldu.Git parayı bir yere yatır, bu illetten kurtul diyorum ama nereye yatıracam onu da bilmiyorum. Yani durum seni bir seven pişman bir de sevmeyen gönül, durumu.
    ne gerek var VOB da işlem yapmaya....vob zarardır ...yazık kendinize zarar bu kadar para bir ömür yeter sana...

4. Yeşil 7.267 oldu büyük ihtimal 7.300 olacak bu akşam.

5. Biz yanarsak tüm ülke yansın diyorlar. İş adamından en garibanına kdr. Gözleri dönmüş malesef.

Yazık oldu elden giden kurumlar eğtim sisteminin kalitesi kanadalı gelip maden alıyor. Türkler tas cıkarma işinde gayet iyiler diyor. Kendı ülkemızde köle olduk. 20 yıl once yokluk vardı herkes mutluydu 1 maas 6 kişiyi gecındırıyordu. Ne beka sorunumuz vardı ne satılmıs fabrikalarmz. Kendı yagımızda kavruluyorduk. Elde ne kaldı koca bir hiç. Çok üzücü. Bunları görüp düşünemeyenler oldukca bizide yaktılar

6.  Alıntı Originally Posted by blackburn Yazıyı Oku
    aha kamil de dolara geçmiş seçbul naptı acaba 5 olacak dıyordu
    Seçbul u bilmemde bi arkadas vardi ben Mayis ayi dolares 7.30 dedigimde 7.20 uzeri yok demisti
    36° - 42° Kuzey paralelleri ile 26° 45° Doğu meridyenleri arasinda mevzu da son 18 yıl olunca hicbi seye olmaz demeyeceksin

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    ne gerek var VOB da işlem yapmaya....vob zarardır ...yazık kendinize zarar bu kadar para bir ömür yeter sana...
    sen zarar ediyor olabilirsin.. ama yüzbinlerce endeks kontratı açık şu anda.. demek ki birileri kar ediyor.. ve oyun devam ediyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. bloombergh sayfasında herşey Yeşil. şaka gibi. yeşil pembe altın faiz petrol.

Sayfa 451/992 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •