Sayfa 451/1000 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: Viop - XXVI

1.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Beni ilgilendiren sadece indikatörlerdir. Elimizdeki tek ip ucu da onlar zaten.
    yok siz beni yanlış anladınız..
    doğal para akış olamayan bir ortamda trend takibi dışı şeyler nasıl çalışıyor pek kafama yatmıyor açıkcası...

Alıntı Originally Posted by Ege Mavisi Yazıyı Oku
    Boşver anlamaz zaten
    finansçımıyım da anlıcam.. sizde.. doktorları fx ci yaptılar.. fx cileri ne yaptılar bilmşiyorum bu arada..

anca işte iki kırmızı görünce dolar satıyorum..
    ikinci yeşilde dolar alıyorum..
    başkada bir meziyet yok..

-8 defter değerli fenerbahçe filen iktisat bilgisi ister bunlarla uğraşmak.

uzmanlar kadar kazandırmıyor ama yıllardır bir sorununu görmedim sistemin.
    böyle ilkel bişi bir sar var birde trend takip.
    saf saf bekliyorum 8.13 mü gelecek yükseliş bitiyor mu diye.

2. benjo için merak eden olursa
    bendeki görüntü bu..
    gider gibi 8+ az oylanadabilir 70 90 bandında..

gitmesin tabi de..****...
    sonra param var hizmet alamıyoruummm diye ağlaşmayın
    nede olsa keçi değilseniz para yenen bir şey değil...

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    “beş.yüz.yedi
    @e507
    ·
    1h
    Yuan'ı dünyaya açmayı hızlandırmak isteyen Çin, dış ticarette kullanılması için MB #swap anlaşmalarını artırabilirmiş. $20 milyar ithalat yapan bir ülke biliyorum hemen mevcut $1 milyarlık anlaşmasına $19 daha ek yapmaya hazır ve nazır

China Reconsiders Its Global Strategy for the Yuan
    bloomberg.comi

Buradan palaya sesleniyorum. Böyle bir haberin en az bir hafta gideri var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bizim anlaşmamız 1 milyar dolarmıymış..
    20 ye çıkarsa özellikle bankalar uçar...
    Bistte bı % 10 yukarı yapmalı..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    Çin bize dolar mı verecek swap yoluyla? peki biz onlara karşılığında ne vereceğiz? TL mi? peki YUAN bu şekilde dünyaya nasıl açılmış olacak? dolar-tl takası olacaksa yuan nasıl dünyaya açılmış oluyor?

yok çin bize yuan verecekse bizde karşılığında tL vereceksek o zaman bize dolar açısından ne faydası olacak?

yani yazıda yuanı dünyaya açmak için demiş ya o nedenle böyle bir swap işinde dolar bizim elimize nasıl geçecek? bizim elimize dolar geçecekse veya çinle swap yapan başka bir ülkenin o zaman YUAN nasıl dünyaya açılmış olacak?

anlamadığım için soruyorum...bilmediğim bir konu...

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    “beş.yüz.yedi
    @e507
    ·
    1h
    Yuan'ı dünyaya açmayı hızlandırmak isteyen Çin, dış ticarette kullanılması için MB #swap anlaşmalarını artırabilirmiş. $20 milyar ithalat yapan bir ülke biliyorum hemen mevcut $1 milyarlık anlaşmasına $19 daha ek yapmaya hazır ve nazır

China Reconsiders Its Global Strategy for the Yuan
    bloomberg.comi

Buradan palaya sesleniyorum. Böyle bir haberin en az bir hafta gideri var.

5. Çin bize swap açmayacak biz ondan 20 milyar dolarlık ithalat yapacağız onları doları almayacak bize borç verecek .

Onlar satış garantisi alacak biz ise para ödemeyerek ödemeler dengeleri rahatlaması yapacağız .

Biriken sevaplar çok olursa ne olur onu bilemeyen kaybeder oyun sonunda

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,892
    herife gaz vermeyin.pozisyon flat.longlayalım sonra yüzde 6 yapsın

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    Çin bize dolar mı verecek swap yoluyla? peki biz onlara karşılığında ne vereceğiz? TL mi? peki YUAN bu şekilde dünyaya nasıl açılmış olacak? dolar-tl takası olacaksa yuan nasıl dünyaya açılmış oluyor?

yok çin bize yuan verecekse bizde karşılığında tL vereceksek o zaman bize dolar açısından ne faydası olacak?

yani yazıda yuanı dünyaya açmak için demiş ya o nedenle böyle bir swap işinde dolar bizim elimize nasıl geçecek? bizim elimize dolar geçecekse veya çinle swap yapan başka bir ülkenin o zaman YUAN nasıl dünyaya açılmış olacak?

anlamadığım için soruyorum...bilmediğim bir konu...
    Eski swapın haberi

Geçen hafta Perşembe günü Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası ile Çin Merkez Bankası arasında yenilenen swap (para takası) anlaşması çerçevesinde Çin Yuanı fonlamasının ilk kullandırımı yapıldı. Aynı gün Turkcell ve Huawei Türkiye, ileri tarihli tüm kontratlarını Çin'in yerel para birimi Yuan cinsinden yapma konusunda anlaştıklarını duyurdu. İki merkez bankası arasındaki swap anlaşması belli miktarda yerel paranın birbirleriyle değiş tokuş edilmesini, belirlenen süre dolunca da birbirlerine ana paraları iade etmelerini öngörür. Bu esnada yapılan ikili ticarette dolar veya avro gibi üçüncü bir ülkenin para birimi kullanılmaz. Bu anlaşmaya göre çeşitli sektörlerdeki Türk şirketleri Çin’den ithalatlarını Yuan cinsinden ödeme yaparak gerçekleştirecekler. Böylece Türkiye ve Çin arasındaki ticaretin kolaylaşması ve üçüncü bir para biriminin kullanımından kaynaklanan masrafların düşmesi bekleniyor.

https://www.aa.com.tr/tr/analiz/deng...asmasi/1885585

O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,892
    şaka yahu.cidden ne bu çin meselesi

Sayfa 451/1000 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon

Yer İmleri