Sayfa 452/915 ÝlkÝlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 7319 madde; 3,609 - 3,616 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Bir de bu Krontech uzerinden yapilan satislardaki ciddi artis ne kaynakli acaba. Malum Krontech satislari 8.3 milyon liradan 25.6 milyon liraya cikti. 30 milyon liralik pazarlama masrafimizin 18 milyonu da Krontech uzerinden.

Eger mevcut yurtdisi satislarimizi Krontech'e kaydirma yoksa, bu satislar Amerika bazli ise, Rusya sirketlerine yapilan satislarin cirosu, bir sikinti durumunda, zaten bizi yipratacak kadar buyuk degil demektir.

Yatirim tavsiyesi degildir

2. Bilinen rusyaya satýþ yok denecek kadar az neyin muhasebesi dönüyor anlayamadým.

3.  Alýntý Originally Posted by Mao Yazýyý Oku
    Bilinen rusyaya satýþ yok denecek kadar az neyin muhasebesi dönüyor anlayamadým.
    Nereden biliyorsunuz yok denecek kadar az oldugunu?

Musteri sayisi ve Rusya cirosu ile direk dogru oranti kurulamaz ama Kron websitesindeki 27 partnerdan 7 tanesi Rusya IT sirketi.

Gelecek ay genel kurul var. Keske gonullu birileri olsa, yol masrafina yardimci olsak, bizim sorularimiza da cevaplar alabilsek. Malum 13 ay oldu tek KAP haberi dusmedi.

Benim elektronik imza girisimim oldu ama buradan gercekten cok zahmetli bir is..konsolusluktan apostil islemi yapiyorsun, kargolar, vs. 1 kez kullanmak icin girilecek zahmet degil.(yurtdisinda yasayanlar icin bu, yurtici daha kolay)

4.  Alýntý Originally Posted by Usta Yazýyý Oku
    Nereden biliyorsunuz yok denecek kadar az oldugunu?

Musteri sayisi ve Rusya cirosu ile direk dogru oranti kurulamaz ama Kron websitesindeki 27 partnerdan 7 tanesi Rusya IT sirketi.

Gelecek ay genel kurul var. Keske gonullu birileri olsa, yol masrafina yardimci olsak, bizim sorularimiza da cevaplar alabilsek. Malum 13 ay oldu tek KAP haberi dusmedi.

Benim elektronik imza girisimim oldu ama buradan gercekten cok zahmetli bir is..konsolusluktan apostil islemi yapiyorsun, kargolar, vs. 1 kez kullanmak icin girilecek zahmet degil.(yurtdisinda yasayanlar icin bu, yurtici daha kolay)

Ben istanbulda olacaðým bir aksilik olmaz ise katýlmayý düþünüyorum. Sorularýnýz olur ise iletebilirim.

SM-M215F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alýntý Originally Posted by mehmetim123 Yazýyý Oku
    Ben istanbulda olacaðým bir aksilik olmaz ise katýlmayý düþünüyorum. Sorularýnýz olur ise iletebilirim.

SM-M215F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Super. Genel kurula yakin size ozelden yazarim sorularimi toparlayip. Bir kisminin o zamana kadar aydinlatilacagini umit ediyorum.

6. soru sorsanýz ne olurr..

5 senedir sorulan sorulara hayal satýldý..

yine hayal satýlýr iþte bu kadar basit..

tam bir baþarýszlýk ve hayalperest hali

7. Spek bey, kontrolmatikte keyif çayý içiyorum þu an ..

gel sana da çay kahve ikram edeyim

8. Kron'un Kurumsal Satis Muduru Umit Celik'in yarim saatlik sohbet nevinden bir roportaji var

https://www.youtube.com/watch?v=5Sie-XX-37k

Kuruma katilali 5 ay olmasina ragmen cok hizli bir sekilde konulara vakif olmus. Cok da umitli gordum ben. Tabi 2-3 kez daha izleyecegim.

Bu arada 27 partner demistim ama yanlis saymisim, 26 partner varmis sitede.

Rusya'daki sikintilara deginmedi ama onceki yillarda Arap Bahari zamani benzer sikintilar oldugunda, B planina hizlica gecildigini soyledi. Bir de yumurtalari tek sepete koymamadan bahsetti.

Sayfa 452/915 ÝlkÝlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •