Sayfa 454/555 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by GeleceğinYatırımcısı Yazıyı Oku
    *

Saba’nın etken madde geliştirme, *üretim ve satışı bulunmamaktadır. Ayrıca, Saba adına geliştirilen biyobenzer ürün bulunmamaktadır.

Burası çok önemli herkesin aklında biyobenzer ürünleri sabaya verirse diye düşünce vardı şüpheler giderilmiş oldu. Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Deva nın yurt dışı faaliyetleri derken bunun altı boş kalmasın

Finlandiya da Fingolimod ve Tadalafil için ruhsat başvurmuz yapılmış. (20 Şubat 2024)

https://fimea.fi/documents/147152901...=1707997510683

Pakistan için Lenalidomide,tarsinib,veltezo,vopazzi 2023 yılı içerisinde ruhsat başvurusu yapmışız.

https://www.dra.gov.pk/e-services/on...eutical-drugs/

3.  Alıntı Originally Posted by GeleceğinYatırımcısı Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkilerinden gelen yanıt
    Deva, Arge merkezinde ağırlıklı olarak kendisi için ilaç geliştirmektedir. Bunun yanı sıra **siparişe bağlı olarak Saba’ya da ilaç geliştirme hizmeti vermektedir.* Bu hizmet ile ilgili olarak Deva’da oluşan her türlü maliyet tutarı dönemler itibarıyla emsallerine uygun kar marjları ile Saba’ya fatura edilmektedir. Kullanılan karlılık oranları (SPK tarafından yetkilendirilmiş) değerleme şirketi PwC Yemini Mali Müşavirlik A.Ş. tarafından düzenlenen raporlardaki emsal karlılık aralığına göre belirlenmektedir. *

*

Saba’nın etken madde geliştirme, *üretim ve satışı bulunmamaktadır. Ayrıca, Saba adına geliştirilen biyobenzer ürün bulunmamaktadır.
    paylaşım için çok teşekküler. biyoteknolojik ürünler konusu çok çok kritiktir.. konunun saba ile bir ilişkisinin olmayacağını tahmin ediyordum ama bunun firma tarafından da teyit edilmesi çok önemlidir.

Biyoteknolojik ilaç konusu, devaya seviye atlatacak diğer bir konu olacak.. deva hakkında açık kaynaklardan bilgi tarayan arkadşlarımız varsa, burdaki bilginin (kaç ürün, hangi moleküller, potansiyel lansman tarihleri vb vb) peşine düşmesini öneririm..

değerlemelere etkisini görmek için, daha önce burda ismini paylaştığım bir firma örneği:

https://www.alvotech.com/pipeline

borsaya kotedir (değerleme bilgisine bakmak iseyenler)..

4.  Alıntı Originally Posted by GeleceğinYatırımcısı Yazıyı Oku
    Deva, Arge merkezinde ağırlıklı olarak kendisi için ilaç geliştirmektedir. Bunun yanı sıra **siparişe bağlı olarak Saba’ya da ilaç geliştirme hizmeti vermektedir.* Bu hizmet ile ilgili olarak Deva’da oluşan her türlü maliyet tutarı dönemler itibarıyla emsallerine uygun kar marjları ile Saba’ya fatura edilmektedir. Kullanılan karlılık oranları (SPK tarafından yetkilendirilmiş) değerleme şirketi PwC Yemini Mali Müşavirlik A.Ş. tarafından düzenlenen raporlardaki emsal karlılık aralığına göre belirlenmektedir. *

*

Çok değerli bilgiler, paylaşım için tşk. Bu kadar fazla bilgi verilmesi şaşırtıcı Ben bir kaç deneme yaptım, maile dönüş bile yapılmadı. Telde biraz daha cevap verdiler, ama maile dönüş vs olmadı. Kurumsal bir mail kullanmıyorum, acaba junk a mı düşüyor benim mailler

Hazır bu kadar bilgi veriyorlarken, baka sorular da sorulabilir bence
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by GeleceğinYatırımcısı Yazıyı Oku

*

Teşekürler bilgilendirme için. Yatırımcıların korkularını gidermek bu kadar kolay işte

6.  Alıntı Originally Posted by GeleceğinYatırımcısı Yazıyı Oku

*

teşekkürler bana da mail olarak aynı cevabı dönmüşler iki üç gündür şirketi baya iyi darladık galiba kendi standartlarının baya üzerinde detay bilgi döndüler akıllarada ki sorular giderilmiş oldu.

7. Ah birazda gelişmeleri kap atıp bildirseler bizden iyisi olmayacakta maalesef

8.  Alıntı Originally Posted by ugurkaptan Yazıyı Oku
    Deva nın yurt dışı faaliyetleri derken bunun altı boş kalmasın

Finlandiya da Fingolimod ve Tadalafil için ruhsat başvurmuz yapılmış. (20 Şubat 2024)

https://fimea.fi/documents/147152901...=1707997510683

Pakistan için Lenalidomide,tarsinib,veltezo,vopazzi 2023 yılı içerisinde ruhsat başvurusu yapmışız.

https://www.dra.gov.pk/e-services/on...eutical-drugs/
    Pakistan nüfusu 200 milyon kişi.. Emeğinize sağlık dünyayı tarıyorsunuz maşallah

Sayfa 454/555 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •