Onemli Gunler Banner
Sayfa 454/1003 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. 2 hafta once kkm yaptım TCMB dolar kuru %1.8 arttı 2 haftaya göre. Bugün bir miktar daha kkm yapacağım. tcmb euro 2 haftada değişmedi, pariteden ötürü. Euro dolar paritesi hakkında düşünceleriniz neler. Not: Ağırlık dolar ve dolar KKM deyim şu anda.

SM-G988B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Nkolay ve burgan on hesapta bir miktar dovizim var. Online bankacılıktan doviz çeken oldu mu acaba.

SM-G988B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by naturalborn Yazıyı Oku
    yüzde 10 stopaj diyen de var?! Tr de herşeyde olduğu gibi yine muğlak
    Opsiyonda stopaj %10 ama banka Brüt mevduat karşılığı oran verip %20stopaji düşerek primi veriyor.. kimsenin net bildigi yok kafasina göre takiliyor gibi görünen

4.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Benim halkbankta bir miktar dolarım
    var. Aynı miktar başka bankalarda toparlamak gerekiyor. 2 hafta önce bankayı aradım 2 gün ulaşamadım. Vade sonunda 11e kadar belirtilmezse tl alınıyor diyen arkadaşlar var. Banka ters köşe yapabilir mi acaba son dakka tl verip.
    yazılı talimat verin hatta o güne nakit dolarımı hazırlayın diye de talimat verin, uyuyakalirsiniz, unutursunuz, müşteri temsilcisine sozlu söylemişsiniz gelmedin unuttum der kıvırır, bol tl banknotla kalakalirsiniz.. en azindan 1 lira makastan zarar edersiniz kendiniz dolara donmek isterseniz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by Sağsalim Yazıyı Oku
    ....

Elden getirirsen %40 faiz veriyorum dedi.. Banka havalesinde %35 misin

Dedim bir yanlışın olmasın dolara %40 nasıl faiz veriyorsun...

....
    bu nedir böyle....

6. Şahsi görüşüm secimi cumhur ittifakinin kazanması halinde kısa dönemde doların 25-30 Lara gelmeyeceği.yani.p.tesi ipi bırakacak MB bugünde birakir bugün yarın 50 kuruş artsa yani secim mi kaybedecek .cuma 20.50 ile 19.90 ne farkı olacak seçim için .diye düşünüyorum.. birde yüzde 25 -30 TL faizine bir sürü dolar bozduranlar var.y.t.d.

7. Seçimi cumhur kazanırsa ikili hatta üçlü kur için çalışmalar başlar diye düşünüyorum.MB kuru bu şekilde gider de serbest piyasa tam salınır üzerine birde ihracatçı turizm ci için farklı kur düzenlenir.
    Bankada doları bulunan vatandaşa da günlük çekim limiti getirilebilir.Misal atıyorum 100 dolar.
    Dolar sağlayan ihracatçı turizm ci bunun dışındadır işte şunlar şunlar dahildir falan türü ayarlamalar olabilir diye düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    bu nedir böyle....
    secil erzan olmasın

Sayfa 454/1003 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •