Sayfa 457/1003 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Merhaba arkadaşlar,

24ünde aldığım ppz nin bir kısmını bugün sattım YKB stopaj kesti. Şikayet kaydı oluşturdum, MT bana ppz para piyasası fonu değil diyor, güzelce anlattım. Açın bakın tefaş a dedim sonunda. Bakalım ne yapacaklar

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    nazar degmesin.
    o kadar soylemeye gerek yok hocam
    ben sirrin biliyorum ama tusmemisten once soyleyecegim satan satsin
    Tamam hocam, uyarınızı bekliyoruz, siz tcd uzmanısınız biliyoruz
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bunlar tahmin galiba, mac 1,25 yapmış. Olumlu anlamda hisse değişimi olmuş herhalde...
    Mevcut hisselere göre excel üzerinden hesaplayan bir arkadaşın belirlemesi hocam..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tkf alanlar az getiriyor diye cikmayin.hepsi yildiz pazar hissesi.martta olan dususu geri bile alamadi bu hisseler.nedeni bu hisselerdekiler yabanciydi onlarda kacti.yerlinin parasi yetmez bu hisseleri ucurmaya.yavas yavas geliyorlar.yabancilar yan tahtaya girmezler.bunlar gidecek mecbur.

5. Tca % - 0.94
    Zpf % - 0.85
    Zpe % + 1.86

Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    #TKF %0,69
    #TCD %2,49
    #MAC %0,96
    #TTE %1,19

TCD muhteşem gidiyor araliksiz....neden bu kadar ayrılabiliyor diğerlerinden acaba ? Başarılarının sırrı hakkında fikri olan arkadaşım bilgilendirirse sevinirim...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Türev de dolar shortlamış olabilir. Daha önce böyle türevler açtıklarını biliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Yine de neredeyse katı olmuş 250 binden 1,200,000. Enflasyon, kur vb değişkenleri bilemiyorum tabii...

Keşke bizim borsa da 8 binden 6400 e çıkıp 4000'e inse bir yılda ben razıyım.( kur ve enflasyon sabit olmak şartıyla)
    O sart dediniz ya! o sartlarla dusmesin diye dua etmemiz gereiyor! mumkun degil bile!
    sirket banka holdingler nasil para kazaniyor acaba?
    Tabi dolar ve enflasyonla
    Canlar gider heyyyy

8.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Elz % + 0.67
    kat50 yüzde 2 pirimleniyor. yılların tecrübesiyle best katılım fonları yöneten qinvest portföy, oradaki tecrübesini buraya da aktarıyor ve böyle eşsiz ve mükemmel bir getiri oluşuyor. böyle fon sevilmez mi? alınmaz mı? böyle fonlarla hiç gurur duyulmaz mı? fonları böyle eşsiz performanslarla yöneten dahi yöneticilerimiz olduğu için ne kadar teşekkür etsek azdır. keşke fon yatıtımcıları olarak imkân olsa da bu yöneticileri forumdaşlar adına ziyaret edip teşekkür etsek ve kendilerini kelimelerle anlatılamayacak kadar büyük sevgilerle sevdiğimizi belirtebilsek ne kadar güzel olurdu. aynı güzelliği rbh'den de bekliyorum üstadım. bu fonları sevmelere doyamaz oldum artık.

Sayfa 457/1003 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •