Sayfa 458/948 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by tekno Yazıyı Oku
    bildiğim kadarıyla "B" grubu hisselerde açığa alış ve satış yapılamıyor.yani benim açımdan sıkıntı yok isteyen istediği kadar açıktan satsın satabiliyorsa (yanlışım varsa düzeltin lütfen.)
    Açığa değil ama sat nakitte kal diyor.
    YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Abi İZCI abi sılver'in avantajlı konumunu anlatırken atladığı bir şey var onu da ben söylesem olurmu
    E söyle bakalım
    Abi ben evimi alırken mutfağım ankastre değildi
    E eeee
    Abi hanım tutturmuş mutfağımızı ankastre yabtıralım arkadaşlarımın mutfakları bizimkinden güzel
    E SENDE YAPTIR
    Yaptıracağım abi de bunun için sadece 1000 lot silver ayırdım ne zaman 1000 lot silver bunu karşılar o zamana söz verdim hatuna...
    Galiba eşin bi süre daha kafanı şişirecek ama söyle ona biraz sabırlı olsun, daha kiradan yeni çıkıp evin sahiibi oldunuz.
    Abi süpersin. Bizim de ihtiyaç var, aspiratör iyi çekmiyor, ankastre zaten yok, en iyisi yeşil göze (SİLVER-CAN) hep beraber bir ciro patlaması yaptıralım. Ayrıca; kurumun biri açığa sat vermiş, biz de günlerdir açığa al veriyoruz, gülüyorum böyle şeylere.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

3.  Alıntı Originally Posted by Ceng Yazıyı Oku
    Sayin ortaklar;
    turkishbull hissemizi aciga sat olarak aciklamis

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Senin söylemen üzerine bende merak edip baktım...2,68 in aşağısına geçince bir iki gün önce sat demiş ve şu anki sinyali bekleymiş...o siteyi acemi iken sık sık takip ederdim...o sitenin doğruluk payı vardır ama kesin değildir...o siteyi belki de çok uzun süredir yeni bakıyorum...o siteye göre şahsen ben hiç hareket etmedim...daha doğrusu bir iki kere ona uyayım dedim o vakit de beni pişman etti...

uzun süredir teknik analizlere ve o tür sitelere bakmıyorum...hisselerde asıl etkenin temel analiz olduğunu biliyorum...o tür siteler ve teknik analiz bana göre geç sinyaller ve bazen de yanlış sinyaller üretirler...

dediğim gibi borsaya ilk girdiğim dönemlerde ve iki adet sermayemi erittiğim vakitlerde çok sık uğradığım o yüzden de çok iyi tandığım bir sitedir...o sitenin dayanağı japon mum formasyonlarıdır....her formasyonun gerçeklik payı olduğu gibi bu formasyonların da gerçeklik payı vardır...en doğrusu karma formasyonları bütünleştirmek ve daha sonra bunları tecrübeleriniz ve temel analizleriniz ile harmanlamaktır...şahsen ben böyle yapıyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Açığa değil ama sat nakitte kal diyor.
    YTD
    teşekkürler ben yinede nakit hissede kalayım en iyisi.
    YTD.

5. çok iyi hisselerde bu tür sitelere uyup da hareket edenler bana göre sonradan başlarını çok duvarlara vurmuşlardır..çünkü hisseyi kaçırmaya neden oluyorlar...en son 4-5 ay önce acaba o site ne diyor diye bir hisseme bakmıştım onun dışında da şimdi siz söyleyince okumak istedim...ha hisse inecekse de insin de bazı ky arkadaşları tekrardan mal sahibi yapma fırsatı versin...malum bir çok kişi hisse çıkarken kaçırdılar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Sn.teknosa'nın kafası karıştı tabii, yok açığa sat, yok sat nakitte kal, olmadı satma nakitte kalma, o da ne yapsın, çözümü; "nakit hissede kal" da bulmuş.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

7.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Abi süpersin. Bizim de ihtiyaç var, aspiratör iyi çekmiyor, ankastre zaten yok, en iyisi yeşil göze (SİLVER-CAN) hep beraber bir ciro patlaması yaptıralım. Ayrıca; kurumun biri açığa sat vermiş, biz de günlerdir açığa al veriyoruz, gülüyorum böyle şeylere.

8. http://www.beyzadogan.com/#about_us

Odtü "Endüstri Ürünleri Ürünleri Tasarımı" mezunu daha öncesinde en önemli dizayn ödüllerinden biri kabul edilen "Red-Dot" Tasarım ödülü almış "Endüstri Ürünleri Tasarımcı " yönetici ve liderleri bünyesinde yetiştiren nadide sanayi kuruluşlarından birine ortak olduğunuzu unutmayın ortaklar.

Sayfa 458/948 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •